ZASADY KONKURSU THREE MINUTE THESIS®

Autor: AK     Publikacja: 19.05.2021     Aktualizacja: 28.02.2024
KTO?

Udział w Konkursie 3MT® mogą wziąć doktoranci państwowych uczelni Województwa Śląskiego lub oddziałów Polskiej Akademii Nauk znajdujących się na terenie województwa śląskiego oraz osoby realizujące pracę doktorską w Narodowym Instytucie Onkologii w Gliwicach.

JAK?

Konkurs 3MT® polega na przedstawieniu „na żywo”, przed publicznością i Jury, prezentacji w języku polskim na temat prowadzonej pracy naukowej i jej znaczenia dla społeczeństwa w czasie 3 minut.

Możliwe jest wyświetlenie pojedynczego, statycznego slajdu. Nie są dozwolone przejścia slajdów, animacje lub jakiekolwiek „przemieszczenie”. Slajd musi być wyświetlony od momentu rozpoczęcia przemówienia do jego zakończenia. Nie można wykorzystywać dodatkowych mediów elektronicznych, np. plików dźwiękowych i wideo, ani żadnych dodatkowych rekwizytów, np. kartek, strojów, instrumentów muzycznych, sprzętu laboratoryjnego.

TYLKO TY I TWOJE 3 MINUTY!

Regulamin KONKURSU THREE MINUTE THESIS® Pobierz
Oświadczenie Uczestnika Konkursu Pobierz

Sponsorzy nagród finansowych w 2021 roku:

Sponsor Nagrody Inżynierskiej:

Sponsor Nagrody Publiczności:

Sponsor Nagród Książkowych:

Three Minute Thesis® opracowane przez The University of Queensland  w Australii.

ORGANIZATOR