A A+ A++

Konkurs o nauce po ludzku

Autor: AK     Publikacja: 18.04.2021     Aktualizacja: 13.09.2021

Konkurs „O nauce po ludzku” jest organizowany przez Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej od 2017 roku w porozumieniu z Biblioteką Główną Politechniki Śląskiej. Do konkursu mogą przystąpić pracownicy Politechniki Śląskiej, którzy w chwili ogłoszenia konkursu są związani z Uczelnią umową o pracę lub umową cywilno-prawną oraz studenci studiów pierwszego i drugiego stopnia, studiów doktoranckich oraz podyplomowych, którzy w chwili ogłoszenia konkursu posiadają status studenta.

Regulamin konkursu "O nauce po ludzku" Pobierz
Oświadczenie Uczestnika Konkursu Pobierz
Sponsorzy edycji w 2021 roku:
Patron medialny edycji w 2021 roku: