A A+ A++

Pracownicy

Katedra Biomechatroniki | Wydział Inżynierii Biomedycznej

Profesorowie

KIEROWNIK KATEDRY

prof. dr hab. inż. Marek Gzik

e-mail: Marek.Gzik@polsl.pl,

pok. 118a Zabrze,

tel.: (32) 277-74-52

ZASTĘPCA KIEROWNIKA KATEDRY

dr hab. inż. Wojciech Wolański, prof. PŚ

e-mail: Wojciech.Wolanski@polsl.pl,

pok. 124 Zabrze,

tel. (32) 277 74 55

dr hab. inż. Robert Michnik, prof. PŚ

e-mail: Robert.Michnik@polsl.pl,

pok. 119 Zabrze,

tel. 277 74 53

dr hab. inż. Alicja Balin, prof. PŚ

e-mail: Alicja.Balin@polsl.pl

pok. 123 Zabrze,

tel. (32) 277 74 54

dr hab. inż. Jacek Jurkojć, prof. PŚ

e-mail: Jacek.Jurkojc@polsl.pl,

pok. 125 Zabrze,

tel. (32) 277 74 38

prof. dr inż. Andrzej Hajdasiński

Adiunkci

dr inż. Iwona Chuchnowska

e-mail: Iwona.Chuchnowska@polsl.pl,

pok. 114 Zabrze,

tel. (32) 277 74 36

dr inż. Agata Guzik-Kopyto

e-mail: Agata.Guzik-Kopyto@polsl.pl,

pok. 114 Zabrze,

tel. (32) 277 74 36

dr inż. Katarzyna Jochymczyk-Woźniak

e-mail: Katarzyna.Jochymczyk-Wozniak@polsl.pl,

pok. 114 Zabrze,

tel. (32) 277 74 36

dr inż. Edyta Kawlewska

e-mail: Edyta.Kawlewska@polsl.pl,

pok. 116 Zabrze,

tel. (32) 277 74 37

dr inż. Kamil Joszko

e-mail: Kamil.Joszko@polsl.pl,

pok. 116 Zabrze,

tel. (32) 277 74 37

dr inż. Piotr Wodarski

e-mail: Piotr.Wodarski@polsl.pl,

pok.125 Zabrze,

tel. (32) 277 74 38

dr inż. Michał Burkacki

e-mail: Michal.Burkacki@polsl.pl,

pok. 116 Zabrze,

tel. (32) 277 74 37

dr inż. Sławomir Suchoń

e-mail: Slawomir.Suchon@polsl.pl,

pok. 116 Zabrze,

tel. (32) 277 74 37

dr inż. Katarzyna Nowakowska-Lipiec

e-mail: Katarzyna.Nowakowska-Lipiec@polsl.pl,

pok. 114 Zabrze,

tel. (32) 277 74 36

dr inż. Andrzej Bieniek

e-mail: Andrzej.Bieniek@polsl.pl,

pok. 113 Zabrze

dr inż. Miłosz Chrzan

e-mail: Milosz.Chrzan@polsl.pl,

pok. 116 Zabrze

Doktoranci

mgr inż. Marta Sobkowiak-Pilorz

e-mail: Marta.Sobkowiak-Pilorz@polsl.pl,

pok. 114 Zabrze,

tel. (32) 277 74 36

mgr inż. Hania Zadoń

e-mail: Hanna.Zadon@polsl.pl,

pok. 114 Zabrze,

tel. (32) 277 74 36

mgr inż. Aneta Danecka

e-mail: Aneta.Danecka@polsl.pl,

pok. 113 Zabrze

mgr inż. Grzegorz Gruszka

e-mail: Grzegorz.Gruszka@polsl.pl,

pok. 113 Zabrze

mgr Marek Ples

e-mail: Marek.Ples@polsl.pl,

pok. 113 Zabrze

mgr inż. Marta Chmura

e-mail: Marta.Chmura@polsl.pl

pok. 113 Zabrze

mgr Dobrochna Fryc

e-mail: Dobrochna.Fryc@polsl.pl,

pok. 113 Zabrze

mgr inż. Anna Miller

mgr Patrycja Kostyra

Sekretariat

mgr Anna Joszko

e-mail: Anna.Joszko@polsl.pl

pok. 118 Zabrze,

tel. (32) 277 74 70

Profesorowie

KIEROWNIK KATEDRY

prof. dr hab. inż. Marek Gzik

e-mail: Marek.Gzik@polsl.pl,

pok. 118a Zabrze,

tel.: (32) 277-74-52

ZASTĘPCA KIEROWNIKA KATEDRY

dr hab. inż. Wojciech Wolański, prof. PŚ

e-mail: Wojciech.Wolanski@polsl.pl,

pok. 124 Zabrze,

tel. (32) 277 74 55

dr hab. inż. Robert Michnik, prof. PŚ

e-mail: Robert.Michnik@polsl.pl,

pok. 119 Zabrze,

tel. 277 74 53

dr hab. inż. Alicja Balin, prof. PŚ

e-mail: Alicja.Balin@polsl.pl

pok. 123 Zabrze,

tel. (32) 277 74 54

dr hab. inż. Jacek Jurkojć, prof. PŚ

e-mail: Jacek.Jurkojc@polsl.pl,

pok. 125 Zabrze,

tel. (32) 277 74 38

prof. dr inż. Andrzej Hajdasiński

Adiunkci

dr inż. Iwona Chuchnowska

e-mail: Iwona.Chuchnowska@polsl.pl,

pok. 114 Zabrze,

tel. (32) 277 74 36

dr inż. Agata Guzik-Kopyto

e-mail: Agata.Guzik-Kopyto@polsl.pl,

pok. 114 Zabrze,

tel. (32) 277 74 36

dr inż. Katarzyna Jochymczyk-Woźniak

e-mail: Katarzyna.Jochymczyk-Wozniak@polsl.pl,

pok. 114 Zabrze,

tel. (32) 277 74 36

dr inż. Edyta Kawlewska

e-mail: Edyta.Kawlewska@polsl.pl,

pok. 116 Zabrze,

tel. (32) 277 74 37

dr inż. Kamil Joszko

e-mail: Kamil.Joszko@polsl.pl,

pok. 116 Zabrze,

tel. (32) 277 74 37

dr inż. Piotr Wodarski

e-mail: Piotr.Wodarski@polsl.pl,

pok.125 Zabrze,

tel. (32) 277 74 38

dr inż. Michał Burkacki

e-mail: Michal.Burkacki@polsl.pl,

pok. 116 Zabrze,

tel. (32) 277 74 37

dr inż. Sławomir Suchoń

e-mail: Slawomir.Suchon@polsl.pl,

pok. 116 Zabrze,

tel. (32) 277 74 37

dr inż. Katarzyna Nowakowska-Lipiec

e-mail: Katarzyna.Nowakowska-Lipiec@polsl.pl,

pok. 114 Zabrze,

tel. (32) 277 74 36

dr inż. Andrzej Bieniek

e-mail: Andrzej.Bieniek@polsl.pl,

pok. 113 Zabrze

dr inż. Miłosz Chrzan

e-mail: Milosz.Chrzan@polsl.pl,

pok. 116 Zabrze

Doktoranci

mgr inż. Marta Sobkowiak-Pilorz

e-mail: Marta.Sobkowiak-Pilorz@polsl.pl,

pok. 114 Zabrze,

tel. (32) 277 74 36

mgr inż. Hanna Zadoń

e-mail: Hanna.Zadon@polsl.pl,

pok. 114 Zabrze,

tel. (32) 277 74 36

mgr inż. Aneta Danecka

e-mail: Aneta.Danecka@polsl.pl,

pok. 113 Zabrze

mgr inż. Grzegorz Gruszka

e-mail: Grzegorz.Gruszka@polsl.pl,

pok. 113 Zabrze

mgr Marek Ples

e-mail: Marek.Ples@polsl.pl,

pok. 113 Zabrze

mgr inż. Marta Chmura

e-mail: Marta.Chmura@polsl.pl

pok. 113 Zabrze

mgr Dobrochna Fryc

e-mail: Dobrochna.Fryc@polsl.pl,

pok. 113 Zabrze

mgr Patrycja Kostyra

e-mail: Patrycja.Kostyra@polsl.pl

pok. ? Zabrze

mgr inż. Anna Miller

Sekretariat

mgr Anna Joszko

e-mail: Anna.Joszko@polsl.pl

pok. 118 Zabrze,

tel. (32) 277 74 70

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie