Wsparcie psychologiczne dla studentów i doktorantów

Konsultacje psychologiczne na Politechnice Śląskiej

Wszyscy studenci i doktoranci Politechniki Śląskiej mogą skorzystać z bezpłatnych konsultacji psychologicznych (w formie stacjonarnej lub zdalnej). Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie Biura ds. Osób z Niepełnosprawnościami.

Wsparcie psychologiczne poza Uczelnią

Gliwice

Zabrze

• Ośrodek Profilaktyki i Leczenia Uzależnień
    Zabrze, ul. Park Hutniczy 6
    tel.: 32 271 84 42 wewn. 108 lub 32 278 11 99 wewn. 108
    e-mail: opilu@opilu.pl
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej OPIFER Sp. z o.o.
    Zabrze, Pawliczka 20
    tel.: 32 271 22 80
  • Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Nasze Zdrowie" Sp. z o.o.
    Poradnia zdrowia psychicznego
    Zabrze, ul. Floriana 2-4
    tel.: 32 271 47 43 lub 32 271 22 33

Katowice

Rybnik

Telefony Zaufania

Konsultacje online

"Strefa komfortu PSRP" to projekt skierowany do wszystkich studentów z całej Polski polegający na wsparciu psychologicznym. W ramach tej inicjatywy studenci mają możliwość skorzystania z indywidualnej bezpłatnej pomocy online oraz wzięcia udziału w webinariach prowadzonych przez specjalistów. Projekt realizowany w ramach zadania zleconego przez Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Eureca-PRO logo