A A+ A++
Autor: Jacek Kocurek Publikacja: 09.05.2024 Aktualizacja: 09.05.2024

Oferta stypendialna w Katedrze Chemii Organicznej, Bioorganicznej i Biotechnologii

NagłówekOficjalny.jpg (52,52 kB)

OFERTA STYPENDIALNA

Student stypendysta w Katedrze Chemii Organicznej, Bioorganicznej i Biotechnologii (Wydział Chemiczny)
w ramach projektu OPUS zatytułowanego „Synteza nowych systemów dwufazowych do izolacji monochiralnych nanorurek węglowych” finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki.

Wymagania:

- posiadać tytuł inżyniera

- posiadać umiejętność samodzielnej pracy w zespole badawczym

- posiadać doświadczenie w pracy z nanomateriałami

- wykazywać zainteresowanie fizykochemią materiałów, szczególnie nanomateriałów

- posiadać zdolność projektowania, wykonywania i oceny eksperymentów

- porozumiewać się swobodnie w języku angielskim w mowie i piśmie, zwłaszcza pod kątem udziału w przygotowaniu publikacji naukowych

- spełniać warunki formalne NCN umożliwiające otrzymanie stypendium studenckiego

Opis zadań:

Stypendium oferowane jest w ramach projektu finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki „Synteza nowych systemów dwufazowych do izolacji monochiralnych nanorurek węglowych”. Kandydat będzie zaangażowany w interpretację mechanizmu działania dwufazowych układów wodnych do separacji mieszanin jednościennych nanorurek węglowych. Do zadań będzie należało prowadzenie prac badawczych i opracowanie wyników.

Warunki zaangażowania w projekcie:

- Rodzaj umowy: stypendium

- Data rozpoczęcia: 01 czerwiec 2024 r. lub inna po uzgodnieniu

- Okres pobierania stypendium: 12 miesięcy.

Wymagane dokumenty:

- CV przedstawiające osiągnięcia naukowe Kandydata

- list motywacyjny

- oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych

Dokumenty należy składać elektronicznie do 22.05.2024 r., na adres Dawid.Janas@polsl.pl

Ostateczny wybór kandydatów zostanie dokonany w trybie konkursowym. Od decyzji komisji nie przysługuje odwołanie. Oferty niekompletne lub dostarczone po terminie nie będą rozpatrywane.

Dodatkowych informacji udziela kierownik projektu: dr hab. inż. Dawid Janas, e-mail: Dawid.Janas@polsl.pl

Pokaż wszystkie
photo

Dr inż. Magdalena Stec laureatką Stypendium Ministra Edukacji i Nauki dla Wybitnych Młodych Naukowców