Konkurs na finansowanie zadań badawczych realizowanych przez młodych naukowców w roku 2022

Z upoważnienia Kierownika Katedry Telekomunikacji i Teleinformatyki (KTiT), dr. hab. inż. Wojciecha Sułka, w oparciu o pismo Dziekana Wydziału AEiI Politechniki Śląskiej l.dz. RAU0-3.24.3150.2022 o podziale subwencji na utrzymanie i rozwój potencjału badawczego Katedry Telekomunikacji i Teleinformatyki oraz zarządzenie Rektora Politechniki Śląskiej nr 66/2021, ogłasza się konkurs na finansowanie zadań badawczych realizowanych przez młodych naukowców. O finansowanie mogą ubiegać się młodzi naukowcy, zatrudnieni w KTiT, lub będący doktorantami pracowników KTiT, jako wnioskodawcy indywidualni, lub zespoły badawcze złożone z osób, które w terminie pozytywnie rozliczyły realizowane wcześniej w Uczelni zadania badawcze finansowane w ramach subwencji lub dotacji statutowej.

Wzór wniosku o sfinansowanie zadania badawczego znajduje się na stronie internetowej KTiT. Wnioski należy kierować na adres Piotr.Zawadzki@polsl.pl. Termin składania wniosków Komisja ustala na 08.04.2022.

Warunkiem koniecznym rozliczenia zadania jest złożenie artykułu do czasopisma, za które w aktualnym na dzień składania publikacji wykazie MNiSW przyznano co najmniej 70 pkt. w przypadku zadania badawczego realizowanego indywidualnie lub co najmniej 140 punktów w przypadku zadania badawczego realizowanego w zespole.

Ogłoszenie BKMN 2022 Ogłoszenie Konkursu na finansowanie zadań badawczych realizowanych przez młodych naukowców Pobierz
Wniosek o sfinansowanie zadania badawczego MN w KTiT Wniosek o sfinansowanie zadania badawczego realizowanego przez młodych naukowców w Katedrze Telekomunikacji i Teleinformatyki Pobierz
Autor: MK     Publikacja: 06.04.2022