Autor: Aleksandra Wojaczek     Publikacja: 19.05.2021     Aktualizacja: 28.05.2021

#OstatniaProsta – weź udział w akcji i zaszczep się przeciwko COVID-19 na Politechnice Śląskiej

Na Politechnice Śląskiej można zapisać się na szczepienia preparatem  Pfizer/BioNTech, a także szybsze przyjęcie drugiej dawki AstraZeneca. Nie czekaj, zadbaj o zdrowie swoje i bliskich!

Komunikat ws. szczepienia pierwszą dawką preparatu Pfizer/BioNTech na Politechnice Śląskiej

Komunikat ws. drugiej dawki szczepionki AstraZeneca

Szczepienia przeciw COVID-19 to sposób na zwiększenie bezpieczeństwa naszego zdrowia,  a nawet życia. Dołącz do grona 50 ambasadorów nowej kampanii „Ostatnia prosta” w ramach akcji „SzczepimySię”. W każdej chwili możesz zarejestrować się na szczepienie przeciw COVID-19, dzwoniąc na infolinię 989, wysyłając SMS o treści SzczepimySię pod numer 880 333 333, korzystając z e-Rejestracji lub umawiając się bezpośrednio w punkcie szczepień .

W ten sposób możesz dołączyć do grona 50 ambasadorów – gwiazd świata sportu i kina – biorących udział w kampanii „Ostatnia prosta” i wspomóc bezpieczeństwo oraz zdrowie nie tylko własne, lecz także bliskich osób.

Możesz także wykorzystać aplikację „mojeIKP”, bezpłatne narzędzie, umożliwiające m.in. rejestrację na szczepienie przeciw COVID-19.

Więcej informacji o szczepieniach przeciw COVID-19 znajdziesz na stronie gov.pl/szczepimysie.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie