Autor: Jadwiga Witek     Publikacja: 21.05.2021     Aktualizacja: 25.05.2021
szczepienie pfizer 770x

Komunikat ws. szczepienia pierwszą dawką preparatu Pfizer/BioNTech na Politechnice Śląskiej

W związku z komunikatem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów nt. organizacji szczepień przeciw COVID-19 w zakładach pracy uprzejmie informuję, że Politechnika Śląska przystąpiła do realizacji  programu szczepień przeciw Covid-19 dla pracowników, osób współpracujących, studentów, doktorantów naszej Uczelni oraz członków ich rodzin, w tym także młodzieży w wieku 16+.

Z uwagi na konieczność zaktualizowania informacji o liczbie osób deklarujących chęć udziału w szczepieniu na Politechnice Śląskiej, studenci i doktoranci którzy już się zgłosili oraz pozostali studenci i doktoranci naszej Uczelni, którzy również chcieliby skorzystać z tej możliwości, są proszeni o przesłanie potwierdzenia / zgłoszenia ze wskazaniem preferowanego terminu i godziny na  adres: COVIDszczepienia@polsl.pl najpóźniej do 25 maja godz. 10.00.

Szczepienia będą odbywać się w następujących terminach:

• pierwszą dawką: 4-6 czerwca,
  • drugą dawką: przewidywany termin 9-11 lipca

UWAGA, zmiana punktu szczepień:
szczepienia będą wykonywane w Hali Lodowiska „Tafla" w Gliwicach przy ul. Akademickiej 29.

Po przesłaniu deklaracji otrzymają Państwo wiadomość zwrotną z potwierdzeniem terminu.

Informacje dodatkowe o szczepieniach przeciw COVID-19 prowadzonych na Politechnice Śląskiej:

Ogólne zasady szczepienia w zakładach pracy:

Kwestionariusz wstępnego wywiadu przesiewowego przed szczepieniem osoby dorosłej przeciw COVID-19 ... Pobierz
Kwestionariusz w wersji polsko-angieskiej Pobierz

Kontakt:

• dla Pracowników: Dział Zasobów Osobowych, tel. 32 237 13 23
  • dla Studentów i Doktorantów: Centrum Obsługi Studiów, tel. 32 237 17 76
  • dla Studentów i Doktorantów zagranicznych: Dział Współpracy z Zagranicą, tel. 32 237 13 29
  • Koordynator ds. szczepień, tel. 32 237 12 71