Start - Wydarzenia

Godziny rektorskie od godz. 10:00 do 14:00
W związku z uroczystością nadania tytułu Doktora Honoris Causa prof. Brianowi Kobilce JM Rektor Politechniki Śląskiej ustanawia się w dniu 30 maja 2023 roku od 10:00 do 14:00 godziny rektorskie w celu odbycia IV nadzwyczajnego posiedzenia Senatu Politechniki Śląskiej, podczas którego odbędzie się uroczystość nadania tytułu doktora honoris causa prof. Brianowi Kobilce.
30 maja 2023 roku na Politechnice Śląskiej odbywa się uroczystość nadania tytułu Doktora Honoris Causa prof. Brianowi Kobilce
Jest to bardzo ważne wydarzenia dla naszej Uczelni, aby każdy mógł w nim swobodnie uczestniczyć, Rektor Politechniki Śląskiej ogłasza godziny rektorskie od 10:00 do 14:00.
Serdecznie zapraszamy! Uroczystość rozpocznie się o godzinie 11.00 w Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej.
Prof. Brian Kobilka jest amerykańskim lekarzem i biologiem molekularnym, który w 2012 roku otrzymał Nagrodę Nobla w dziedzinie chemii.
Jego badania nad strukturą i funkcją cząsteczek powierzchni komórki znanych jako receptory sprzężone z białkiem G (GPCR) - największej rodziny cząsteczek odbierających sygnały, występujących w organizmach - przyczyniły się do znacznego postępu w biologii komórki i medycynie.
Więcej o uroczystości na stronach Politechniki.






Wydarzenia
Pokaż wszystkieWSPÓŁPRACA:

HUTA ŁABĘDY S.A. w ciągu ponad 170 lat swojej dotychczasowej działalności wypracowała pozycję jednego z najbardziej znanych i cenionych w kraju dostawców produktów i usług hutniczych, w tym w szczególności produktów dla górnictwa i budownictwa.
WSPÓŁPRACA:

Jesteśmy agentem ubezpieczeniowym obecnym na rynku od ponad 30 lat. Współpracujemy z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeń w kraju co pozwala nam proponować klientom bardzo obszerny pakiet ubezpieczeń indywidualnych i grupowych.
WSPÓŁPRACA:

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia to pierwsza metropolia w Polsce składająca się z 41 miast i gmin, w których mieszka 2,3 mln mieszkańców.
WSPÓŁPRACA:

Radan Sp. z o.o. to firma z branży budowlanej specjalizująca się w budownictwie wielomieszkaniowym oraz zabudowie jednorodzinnej.
WSPÓŁPRACA:

Radan Sp. z o.o. to firma z branży budowlanej specjalizująca się w budownictwie wielomieszkaniowym oraz zabudowie jednorodzinnej.
WSPÓŁPRACA:

APA Group to przedsiębiorstwo, które jest liderem na rynku inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami.
WSPÓŁPRACA:

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna SA to strefa obejmująca grunty w 40 gminach województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego.
WSPÓŁPRACA:

Katowice Airport to międzynarodowy port lotniczy, dysponujący jedną z najdłuższych dróg startowych dostępnych w Polsce,