Start - Wydarzenia

Międzynarodowa Konferencja Naukowa EPAE (Environmental Protection & Energy)
Jesteśmy studentami studiów magisterskich na Energetyce na wydziale ISIE i co roku organizujemy Międzynarodową Konferencję Naukową EPAE (Environmental Protection & Energy).
Każdego roku liczymy się z wieloma prezentacjami przedstawianymi przez studentów z różnych krajów oraz ekspertów w różnych tematach związanych z konferencją!
Tegoroczna konferencja Environmental Protection & Energy jest dedykowana dla badaczy, młodych naukowców i studentów, którzy chcą podzielić się swoim doświadczeniem naukowym, poprawić umiejętności prezentacji oraz poszerzyć swoje horyzonty w dziedzinie energetyki.
Dlatego też chcielibyśmy zaprosić społeczność do udziału i prezentacji w naszej Konferencji, która odbędzie się 10 grudnia w Gliwicach, w budynku CNT Politechniki Śląskiej. Zarówno prezentacja jak i uczestnictwo mogą być dokonane
online, jak i osobiście.
Więcej informacji można uzyskać na naszej stronie internetowej www.epaeconference.com lub kontaktując się z nami bezpośrednio przez epaeconference@gmail.com .






Wydarzenia
Pokaż wszystkieWSPÓŁPRACA:

HUTA ŁABĘDY S.A. w ciągu ponad 170 lat swojej dotychczasowej działalności wypracowała pozycję jednego z najbardziej znanych i cenionych w kraju dostawców produktów i usług hutniczych, w tym w szczególności produktów dla górnictwa i budownictwa.
WSPÓŁPRACA:

Jesteśmy agentem ubezpieczeniowym obecnym na rynku od ponad 30 lat. Współpracujemy z wiodącymi towarzystwami ubezpieczeń w kraju co pozwala nam proponować klientom bardzo obszerny pakiet ubezpieczeń indywidualnych i grupowych.
WSPÓŁPRACA:

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia to pierwsza metropolia w Polsce składająca się z 41 miast i gmin, w których mieszka 2,3 mln mieszkańców.
WSPÓŁPRACA:

Radan Sp. z o.o. to firma z branży budowlanej specjalizująca się w budownictwie wielomieszkaniowym oraz zabudowie jednorodzinnej.
WSPÓŁPRACA:

Radan Sp. z o.o. to firma z branży budowlanej specjalizująca się w budownictwie wielomieszkaniowym oraz zabudowie jednorodzinnej.
WSPÓŁPRACA:

APA Group to przedsiębiorstwo, które jest liderem na rynku inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami.
WSPÓŁPRACA:

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna SA to strefa obejmująca grunty w 40 gminach województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego.
WSPÓŁPRACA:

Katowice Airport to międzynarodowy port lotniczy, dysponujący jedną z najdłuższych dróg startowych dostępnych w Polsce,