Menu
Start - Wydarzenia

od 06-07-2021
od 08:45
do 06-07-2021
do 09:45
Internet
Autor: Rafał Wąsik Publikacja: 29.06.2021 Aktualizacja: 30.06.2021
Seminarium naukowe
Przewodnicząca Rady Dyscypliny Inżynieria Materiałowa prof. Maria Sozańska zaprasza na seminarium naukowe dr inż. Agnieszki Szczotok pt. "Ilościowy opis cząstek fazy umacniającej w materiałach na przykładzie wydzieleń fazy γ’ w odlewniczych nadstopach na osnowie niklu". Seminarium odbędzie się w formie zdalnej z wykorzystaniem komunikatora Zoom w dniu 6 lipca 2021 r. o godz. 8.45. Informacje dotyczące uczestnictwa w wydarzeniu znajdują się na zaproszeniu (pdf, 509 KB).
1
z
1
Brak wpisów
1
z
1
Wydarzenia
Pokaż wszystkieWspółpraca:

Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia to pierwsza metropolia w Polsce składająca się z 41 miast i gmin, w których mieszka 2,3 mln mieszkańców.
Współpraca:

Radan Sp. z o.o. to firma z branży budowlanej specjalizująca się w budownictwie wielomieszkaniowym oraz zabudowie jednorodzinnej.
Współpraca:

APA Group to przedsiębiorstwo, które jest liderem na rynku inteligentnej automatyki przemysłowej i systemów zarządzania budynkami.
Współpraca:

Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna SA to strefa obejmująca grunty w 40 gminach województwa śląskiego, małopolskiego i opolskiego.
Współpraca:

Katowice Airport to międzynarodowy port lotniczy, dysponujący jedną z najdłuższych dróg startowych dostępnych w Polsce,