photo
od 10-05-2021
od 16:30
do 14-05-2021
do 20:00
Autor: Anna Orłowska Publikacja: 11.05.2021 Aktualizacja: 12.05.2021

IGRY 2021 – Juwenalia Politechniki Śląskiej

Turnieje, zabawy, muzyka, rozrywka i atrakcyjne nagrody – to tylko niektóre z atrakcji, jakie oferują IGRY 2021, czyli coroczne Juwenalia Politechniki Śląskiej. Wydarzenie jest skierowane do studentów, mieszkańców okolicznych miast oraz wszystkich osób zainteresowanych studenckim świętem. Tegoroczne IGRY potrwają od 10 do 14 maja.

Symboliczne i tradycyjne przekazanie kluczy do bram Gliwic odbędzie się online w poniedziałek 10.05.2021 r. o 16.30  i będzie transmitowane na kanale YouTube Politechniki Śląskiej. W wydarzeniu weźmie udział JM Rektor Politechniki Śląskiej prof. dr hab. inż. Arkadiusz Mężyk, Prezydent Gliwic Adam Neumann, Przewodniczący Rady Uczelni Artur Tomasik, dr hab. inż. Tomasz Trawiński, prof. PŚ, Prorektor ds. Infrastruktury i Promocji oraz oczywiście studenci.

Linki do kolejnych dni IGROWYCH:

wtorek: https://www.youtube.com/watch?v=AcxOiCZ-Toc

środa: https://www.youtube.com/watch?v=tprKdQXnrH0

czwartek: https://www.youtube.com/watch?v=MOcnjRlsiw4

piątek: https://www.youtube.com/watch?v=r_Wh5uHV_ns

Adres strony internetowej IGRÓW: https://www.polsl.pl/igry/

Podczas tegorocznej edycji Juwenaliów Gliwickich nie zabraknie także wirtualnych rozgrywek z atrakcyjnymi nagrodami. W związku z dużym zainteresowaniem, jakim cieszyły się one w poprzednim roku, poświęcony zostanie im cały dzień tegorocznych obchodów.

Szczegółowy harmonogram wydarzenia jest publikowany stopniowo – studenci uchylają rąbka tajemnicy i zdradzają, że pierwszym turniejem organizowanym przez Politechnikę Śląską w ramach wydarzenia będzie GWINT, czyli dwuetapowa gra karciana online, która odbędzie się na dedykowanym serwerze Discord. W trakcie pierwszego etapu zabawy, w którym będzie rywalizować maksymalnie 32 graczy, zostanie wyłonionych 4 zawodników. Ci zawalczą w finale o atrakcyjne nagrody. Rywalizację graczy będzie można śledzić dzięki transmisjom na żywo publikowanym na oficjalnym kanale Igrów.

Regulamin turnieju GWINT: https://docs.google.com/document/d/1zo2zS6euXIKXF-WXxnWIwG_qoImHOG3PV5JabkyeIDY/edit.

Oprócz turniejów na uczestników IGRÓW 2021 czekają także zabawy z nagrodami, publikowane na stronie wydarzenia Turnieje Igrowe na Facebooku: https://www.facebook.com/events/910873059707398/?active_tab=discussion.

Udostępnij:fbtwitter
1 z 1

Brak wpisów

1 z 1

Wydarzenia

Pokaż wszystkie

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie