Autor: AW     Publikacja: 06.03.2024     Aktualizacja: 22.03.2024

WYKŁADY

Obcy w naszych komórkach? Skąd wziął się DNA w mitochondriach?

prof. Paweł Golik (Uniwersytet Warszawski)

Terapie genowe

prof. Ewa Bartnik (Uniwersytet Warszawski)

Orientacja seksualna – zróżnicowanie i biologiczne podstawy

prof. Wojciech Dragan (Uniwersytet Jagielloński)

Nowotwór? No przecież się nie zarazisz!

lek. Paulina Łopatniuk (Gdański Uniwersytet Medyczny)

Debata oksfordzka: Czy sztuczna inteligencja zastąpi naukowców?

prof. Marcin Grynberg (Instytut Biochemii i Biofizyki PAN), prof. Paweł Golik (Uniwersytet Warszawski)

Rada Upowszechniania Nauki Polskiej Akademii Nauk (RUN PAN popularyzuje naukę i inicjuje aktywności upowszechniające wiedzę. Zrzesza naukowców, którzy zbliżają naukę do ludzi, wspierają w lepszym rozumieniu otaczającego nas świata i przekonują, że praca naukowa to niezwykłe, twórcze działanie, które ma wpływ na życie każdego z nas.

2023-02-20 logotypy debata strona PAN
run-pan-ekomiasto