A A+ A++

O CPN

Autor: AK     Publikacja: 19.03.2021     Aktualizacja: 21.10.2021
2021-08-18-baner-cpn

zdjęcie: M. Kończak

Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej (CPN), utworzone w 2017 roku, jest ogólnouczelnianą jednostką organizacyjną Politechniki Śląskiej, która działa w obszarze promocji i popularyzacji nauki oraz badań naukowych, przy współpracy innych jednostek Uczelni oraz ośrodków naukowych w kraju i za granicą.

A mówiąc ludzkimi słowami? No właśnie, CPN to miejsce, w którym pracownicy, doktoranci i studenci Politechniki Śląskiej mówią o nauce „po ludzku”.

Opowiadają i pokazują swoje badania, wynalazki i technologie, zarażają naukową pasją i entuzjazmem każdego, kto ma ochotę tę naukę z nimi odkrywać. Wykłady, warsztaty, laboratoria, pikniki i festiwale, wystawy, filmy i artykuły popularnonaukowe – to chleb powszedni CPN.

Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej to miejsce spotkania naukowców ze społeczeństwem, gdzie każdy, niezależnie od wieku i wykształcenia, może znaleźć coś dla siebie.

 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie