Autor: Adrianna Kasperska Publikacja: 09.06.2021 Aktualizacja: 09.06.2021

Konkursy Nocy Naukowców 2021

Za parę tygodni wakacje, a po nich kolejna XVI Noc Naukowców Politechniki Śląskiej 2021! To najlepsza pora, by zaprosić dzieci i młodzież oraz nauczycieli do udziału w konkursach. Tym razem mamy ich aż 5!

„Najmłodsi o nauce” - konkurs skierowany do przedszkolaków i nauczycieli przedszkoli,

„Nauka nie jedno ma imię, czyli plastyczna opowieść o nauce” - propozycja dla dzieci i młodzieży,

„Eksperyment dla każdego: i małego i dużego - film popularnonaukowy” - konkurs dla uczniów tworzących zespoły wraz z nauczycielem,

„Projekt prostej maszyny Rube’a Goldberga” - również dla uczniów tworzących zespoły ze wsparciem nauczyciela,

„Przez żołądek do… nauki, czyli popisowe danie kuchni molekularnej” - konkurs dla młodzieży, w którym można wystartować indywidualnie lub zespołowo.

Na prace konkursowe czekamy do 24 września 2021r.

Szczegółowe informacje znajdziecie na https://nocnaukowcow.com.pl/konkursy

Serdecznie zapraszamy!

2024-04-26 kwiecień w nauce 1080x1080