Autor: Agnieszka Konieczny Publikacja: 11.10.2022 Aktualizacja: 13.10.2022

Studencki Kurs Tańca Użytkowego

📣 Studentko! Studencie! 📣 Mamy dla Was coś super, co przyda Wam się na wielu imprezach i balach organizowanych przez uczelnię i nie tylko! 🔹🔹

Już w piątek 21 października 2022 rozpoczynamy nowy studencki kurs tańca użytkowego na Politechnice Śląskiej! 🔹🔹

CO TO JEST TEN TANIEC? 🤔🤷‍♀️ Taniec użytkowy można wykorzystać praktycznie w każdym miejscu i nadaje się na każdą imprezę, na której leci muzyka 💃🕺 ✅ Bal Mechanika, Architekta i tego typu uroczystości, organizowane przez samorządy studenckie ✅ Wesele ✅ Urodziny ✅ Imprezy w akademiku/lub u kogoś na mieszkaniu, gdy najdzie Was ochota na tańce ✅ Imprezy w każdym klubie ✅ Każda impreza taneczna ✅ Każde wydarzenia plenerowe, na których leci muzyka 🎶🎵 Jak widać przydaje się bardzo często. Tego tańca użyjecie dosłownie wszędzie, nawet możecie iść z głośnikiem do parku lub w przerwie między zajęciami przetańczyć jedną bądź dwie piosenki.

CZEGO SIĘ NAUCZYSZ? To co najważniejsze, PANOWIE nauczą się konkretnego i pewnego siebie prowadzenia partnerki w tańcu na parkiecie, a PANIE płynnego i aktywnego podążania za swoim tanecznym partnerem.

A do tego KAŻDY uczestnik: ✅ Pozna taneczny savoir vivre ✅ Podniesie swoją pewność siebie w tańcu ✅ Pozna 20 efektownych tanecznych figur, gotowych do wykorzystania od razu! ✅ Doda sobie solidnej dawki endorfin i szczęścia. Sprawdzone info! 😁

Po takim kursie, będziecie gotowi na taneczne szaleństwo do białego rana na każdej imprezie, na której się znajdziecie!

KIEDY SĄ ZAJĘCIA? 🔴Startujemy 21 października 2022 - zajęcia będą odbywać się w każdy piątek od 15:30 do 17:00 🔴1,5 godziny spędzone na kursie tańca po zajęciach na uczelni to doskonały pomysł na aktywne spędzenie czasu i zrelaksowanie się 🔴Dołączyć do kursu, można jeszcze tydzień po rozpoczęciu. W późniejszych terminach przed dołączeniem, jeśli będą jeszcze miejsca, konieczne będzie nadrobienie materiału na lekcji indywidualnej.

📌 GDZIE ? Zajęcia będą odbywać się w sali gimnastycznej w wydziale Inżynierii Środowiska przy ulicy Konarskiego 22 w Gliwicach.

ZAPISY 📩 Zapisać na kurs tańca można się klikając w link poniżej i wypełniając formularz zgłoszeniowy:

Więcej informacji znajdziesz także tutaj: https://tiny.pl/w7jl6📌

Link do formularza zapisów: https://forms.gle/6S8KnRVorqzzdg3f7

A tutaj link do wydarzenia na FB, dzięki któremu możesz być na bieżąco z informacjami o kursie: https://fb.me/e/2Hw0ZxTWD

CO JEŚLI NIE MAM Z KIM SIĘ ZAPISAĆ? Możesz zapisać się solo, a taneczny partner/partnerka będzie już na miejscu. Zachęcamy szczególnie KOBIETY, do udziału w kursie, ponieważ odkąd prowadzę ten kurs (a to już chyba 7. rok) mamy nadmiar MĘŻCZYZN 🙂

Kurs tańca to też świetna okazja by kogoś poznać 🙂

➡️ Zajęcia prowadzić będzie Monika Nalborczyk

Pokaż wszystkie

Hala Tenisowa od września

2024-08-30 08:24:56
2024-08-30 08:51:11
30.08.2024