Autor: Agnieszka Konieczny Publikacja: 20.10.2021 Aktualizacja: 20.10.2021

Kurs tańca imprezowego, użytkowego od podstaw

KURS TAŃCA IMPREZOWEGO/UŻYTKOWEGO OD PODSTAW

Studentko i Studencie! Mamy dla Was coś super, co przyda Wam się na wielu imprezach i balach organizowanych przez nasza uczelnię i nie tylko!  Już w piątek 29.10.2021 rozpoczynamy nowy kurs tańca imprezowego DISCOFOX na Politechnice Śląskiej!
CO TO JEST? :woman-shrugging:Taniec imprezowy/użytkowy to taki taniec, który można wykorzystać praktycznie w każdym miejscu i nadaje się do wykorzystania na każdej imprezie, na której leci muzyka :man_dancing::dancer:
:white_check_mark: Bal Mechanika, Architekta i tego typu uroczystości, organizowane przez Wasze samorządy studenckie
:white_check_mark: Wesele
:white_check_mark: Urodziny
:white_check_mark: Imprezy w akademiku/lub u kogoś na mieszkaniu, gdy najdzie Was ochota na tańce
:white_check_mark: Imprezy w każdym klubie
:white_check_mark: Każda impreza taneczna
:white_check_mark: Każde wydarzenia plenerowe, na których leci muzyka.
Jak widać przydaje się bardzo często. Tego tańca użyjecie dosłownie wszędzie, nawet możecie iść z głośnikiem do parku lub w przerwie między zajęciami przetańczyć jedną bądź dwie piosenki :smiley: CZEGO SIĘ NAUCZYSZ? :thinking_face: To co najważniejsze, PANOWIE nauczą się konkretnego i pewnego siebie prowadzenia partnerki w tańcu na parkiecie, a PANIE płynnego i aktywnego podążania za swoim tanecznym partnerem A do tego KAŻDY uczestnik:
 :white_check_mark: Pozna taneczny savoir vivre
 :white_check_mark: Podniesie swoją pewność siebie w tańcu
 :white_check_mark: Pozna 20 efektownych tanecznych figur, gotowych do wykorzystania od razu!
 :white_check_mark: Doda sobie solidnej dawki endorfin i szczęścia 😀 Sprawdzone info! Po takim kursie, będziecie gotowi na taneczne szaleństwo do białego rana na każdej imprezie, na której się znajdziecie! :smiley: KIEDY SĄ ZAJĘCIA? Startujemy 29.10.2021
 Zajęcia będą odbywać się w każdy piątek od 15:30 do 17:00.1,5 godziny spędzone na kursie tańca po zajęciach na uczelni to doskonały pomysł na aktywne spędzenie czasu i zrelaksowanie się :innocent:Dołączyć do kursu, można jeszcze tydzień po rozpoczęciu. W późniejszych terminach przed dołączeniem, jeśli będą jeszcze miejsca, konieczne będzie nadrobienie materiału na lekcji indywidualnej.GDZIE ?
Zajęcia będą odbywać się w sali gimnastycznej w wydziale Inżynierii Środowiska przy ulicy Konarskiego 22 w Gliwicach.ZAPISY :inbox_tray:
Zapisać można się klikając w link poniżej :arrow_down:  i wypełniając formularz zgłoszeniowy

CO JEŚLI NIE MAM Z KIM SIĘ ZAPISAĆ? :woman-shrugging:Możesz zapisać się solo, a taneczny partner będzie już na miejscu. W tym systemie będą też zmiany podczas zajęć, więc spokojnie, taneczny partner nie jest na stałe, bo tańczyć będzie każdy z każdym więc tutaj czillerka i bez obaw :innocent:

Zajęcia poprowadzi Mistrzyni Tańca Monika Zięba

Pokaż wszystkie

Zamknięcie Lodowiska

2024-03-01 09:55:07
2024-03-01 09:57:26

Zapisy na zjęcia z wychowania fizycznego

2024-02-29 13:04:00
2024-03-01 09:55:34