A A+ A++
Baner - XI Konferencja Naukowo – Dydaktyczna „Języki obce – klucz do dialogu”
Wykład Andrzeja Łydy - XI Konferencja Naukowo – Dydaktyczna „Języki obce – klucz do dialogu”
Wykład Pawłą Poszytka - XI Konferencja Naukowo – Dydaktyczna „Języki obce – klucz do dialogu”
Wykład Andrzeja Łydy - Wykład Tadeusza Piotrowskiego - XI Konferencja Naukowo – Dydaktyczna „Języki obce – klucz do dialogu”

Szanowni Państwo, Goście i  Uczestnicy XI Konferencji Naukowo - Dydaktycznej  SJO „Języki  obce – klucz do dialogu”, 

nasza kolejna Konferencja po raz pierwszy odbyła się w formie zdalnej  i  trwała tylko jeden dzień. Mimo wielu obaw,  okazała się być bardzo udana zarówno pod względem merytorycznym, jak  i organizacyjnym. Szerokie i aktualne spektrum tematyczne Konferencji dobrze wpisało się w zainteresowania i potrzeby uczestników. Długie przygotowania zaowocowały intensywnym dniem,  pełnym interesujących wystąpień 
i różnorodnych  treści.
 

Dziękujemy wszystkim Państwu – Komitetowi Naukowemu, Gościom, Instytucjom wspierającym, Wydawnictwom, Prelegentom  i wszystkim Uczestnikom  - za udział w konferencji, wsparcie i wyrazy uznania, które docierają do nas z różnych stron  -  bardzo nas one cieszą i jednocześnie stanowią impuls do dalszej pracy. Mamy nadzieję na dalsze interesujące i owocne spotkania w ramach naszego cyklu Konferencji Naukowo-Dydaktycznych SJO,  może znów w Ustroniu?  

Po konferencji planujemy wydanie recenzowanej monografii  opublikowanej w Wydawnictwie Politechniki Śląskiej . Szczegóły w zakładce PUBLIKACJA.  

Komitet Organizacyjny Konferencji 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie