A A+ A++

Cykl spotkań: Środa z przemysłem, został zapoczątkowany w marcu 2021 roku. Przynajmniej raz w miesiącu organizujemy spotkania z firmami, które działają w branży Inżynierii Biomedycznej. Studenci z publikowanych informacji jak i spotkań mogą dowiedzieć się, gdzie mogą szukać praktyk, staży lub przyszłego pracodawcy. Akcja pozwala zdobyć cenne informacje jak można wykorzystać swoje umiejętności na obecnym rynku pracy jakie technologie są wykorzystywane oraz jakie umiejętności są potrzebne aby zdobyć pracę marzeń.

Zerknij poniżej z jakimi firmami już odbyły się spotkania z cyklu Środa z przemysłem 🙂

Czy wiesz, jakie dokumenty są konieczne do zaliczenia praktyk?

Wszystkie niezbędne informacje znajdziesz tutaj!

Najbliższe spotkanie już za:

dni
godziny
minuty
sekundy

Czy wiesz, jaki jest proces tworzenia wyrobu medycznego?

Łukasiewicz – Instytut Techniki i Aparatury Medycznej w Zabrzu jest jednostką badawczą działającą o obszarze inżynierii biomedycznej, obejmującą swoją działalnością wszystkie etapy procesu powstawania wyrobu medycznego, tj. prace badawcze i rozwojowe, projektowanie, prototypowanie, ocenę zgodności, przygotowanie wyrobu do certyfikacji oraz wprowadzenie do obrotu i używania. Instytut umożliwia rozwój kariery naukowej i doświadczenia zawodowego w kierunkach: elektronika, informatyka, mechatronika, algorytmy przetwarzania danych medycznych, sztuczna inteligencja.

Odtwórz wideo

Z przyczyn niezależnych styczniowy wykład na temat ,,Sztuczne serce – wczoraj, dziś, ale czy jutro?” jest przełożony na późniejszy termin.

To już za nami

kwiecień 2022

Raport Fjord Trends 2022 – jakie zmiany czekają świat?

Czy zastanawialiście się nad tym, jak zmieni się świat w nadchodzącym roku oraz jak te zmiany wpłyną na nasze życie? Odpowiedź znajdziecie w naszym corocznym raporcie Fjord Trends. Podczas spotkania przedstawimy wam obserwacje naszych ekspertów na temat tego jakie problemy i potrzeby będą kluczowe dla naszych społeczeństw i rynków w nadchodzących miesiącach, opisując między innymi zmiany w naszych zachowaniach i potrzebach wynikające z pandemii, wzrostu znaczenia zmian klimatu, rozwoju nowych technologii i usług cyfrowych, czy problemów geopolitycznych.

Czy wiesz, że praca w IT to nie tylko korporacje? Co oferują mniejsze firmy?

Praca w IT to niekoniecznie równa się pracy w korporacji. Dlaczego fajnie jest pracować w mniejszych firmach i dlaczego fajnie dołączyć do zespołu #Comfortel opowiemy podczas najbliższej środy z przemysłem.

czerwiec 2021

Czy wiesz, że inżynieria biomedyczna pomaga w ochronie naszych danych?

Ciało ludzkie jest fantastyczne, wystarczy kilka linii na naszym palcu i nikt inny nie będzie miał dostępu do informacji? Na spotkaniu dowiesz się jak inżynieria biomedyczna to wykorzystuje?

maj 2021

Czy wiesz, że inżynieria biomedyczna pomaga zwierzakom?

Wiedziałeś, że nasze czworonogi też potrzebują implantów? Na spotkaniu dowiesz się jakich technologii używamy by pomóc naszym zwierzakom.

kwiecień 2021

Czy wiesz gdzie możesz odbyć praktyki studenckie?

Nie wiesz gdzie odbędziesz praktyki lub szukasz informacji jakie dokumenty należy złożyć? Te i inne informacje dowiesz się na spotkaniu z dr inż. Piotrem Zarychtą.

maj 2021

Czy wiesz, że możesz dokonywać płatności swoją własną ręką?

Kto z was miał sytuację, że zapomniał portfela i nie mogliście kupić sobie ulubionej drożdżówki czy kawy ? Teraz już nie musisz się o to martwić zawsze masz swój portfel obok siebie, a dokładnie w swojej dłoni.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie