od 04-10-2023
do 13:00
Autor: Anna Orłowska Publikacja: 06.09.2023 Aktualizacja: 07.09.2023

Inauguracja Roku Akademickiego na Politechnice Śląskiej

Już po raz 79. Politechnika Śląska zainauguruje rok akademicki. Uroczystość odbędzie się 4 października 2023 roku w Centrum Edukacyjno-Kongresowym.

W programie uroczystości przemówienie inauguracyjne rektora Politechniki Śląskiej prof. Arkadiusza Mężyka, immatrykulacja studentów I roku a także wykład inauguracyjny prof. Jacka Popiela pt. „Czy w naszym systemie edukacji może pojawić się nowy Kopernik?”.

Uroczystość zakończy krótki koncert w wykonaniu Akademickiego Zespołu Muzycznego.

Inauguracja nowego roku akademickiego odbędzie się 4 października 2023 roku o godzinie 11:00 w Centrum Edukacyjno-Kongresowym Politechniki Śląskiej przy ul. Konarskiego 18 B w Gliwicach.

inauguracja-polsl-plakat-770x1100-1.jpg (243,97 kB)

Pokaż wszystkie