od 27-05-2022
do 12:00
Autor: Anna Orłowska Publikacja: 27.05.2022 Aktualizacja: 27.05.2022

Finał Dni Gliwickich Młodych Naukowców

27 maja br. w Centrum Edukacyjno-Kongresowe Politechniki Śląskiej odbędzie się Finał Gliwickich Dni Młodych Naukowców.

Program wydarzenia:

10:00 Oficjalne rozpoczęcie (Prorektor ds. studenckich i kształcenia - prof. Wojciech Szkliniarz, zastępca prezydenta miasta Gliwice - mgr Ewa Weber, naczelnik wydziału edukacji - mgr Mariusz Kucharz)
10:15 Podsumowanie konkursu - dyrektor IV LO Aneta Paździor (prezentacja)
10:30 Wręczenie nagród
10:50 Prezentacja Politechniki Śląskiej - Natalia Miler
11:05 Wykład z elementami pokazu "Czy można zobaczyć dźwięk?" - dr Bogusław Ziębowicz

Pokaż wszystkie
Eureca-PRO logo