A A+ A++
photo
Autor: System Publikacja: 05.01.2021

Ostatnie dni na zgłoszenia do „Złotego indeksu”

12 stycznia mija termin rejestracji do tegorocznej edycji konkursu „O złoty indeks Politechniki Śląskiej”. Uczestnicy muszą zmierzyć się z zadaniami z wybranej dziedziny wiedzy: chemii, fizyki, informatyki lub matematyki.
 
Rejestracji można dokonać na stronie https://sorek.polsl.pl/zlotyindeks
Aby ułatwić zapisywanie się, na stronie internetowej opublikowano krótką instrukcję.

Uczestnicy muszą nadesłać rozwiązania zadań zaprezentowanych w etapie I do 13 stycznia 2021 roku. Treść zadań jest dostępna do wglądu na stronie konkursu.

Celem organizowanego co roku przedsięwzięcia jest zmobilizowanie uczniów szkół ponadpodstawowych do sprawdzenia swojej wiedzy i rozwoju umiejętności oraz propagowanie wśród nich postawy samodzielności. Laureaci otrzymają możliwość skorzystania z ulg rekrutacyjnych podczas postępowania kwalifikacyjnego na studia. Organizatorem konkursu jest Politechnika Śląska.
Udostępnij:fbtwitter

Aktualności

Pokaż wszystkie
photo

Rozprawa doktorska dr inż. Anny Blachy nagrodzona w konkursie ORLEN!

Małgorzata Milewska
2026-06-19 12:21:00
2026-06-25 12:23:02
19.06.2026
photo

Z laboratorium do drogerii – II Ogólnopolska Konferencja Naukowa Kosmotrend

Małgorzata Milewska
2026-03-07 10:23:00
2026-05-12 10:24:46
07.03.2026
photo

Prof. Dawid Janas laureatem Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Małgorzata Milewska
2026-03-06 08:49:00
2026-03-16 08:54:04
06.03.2026
photo

Grant NCN dla prof. Dawida Janasa

Małgorzata Milewska
2026-03-05 09:06:00
2026-03-31 08:43:44
05.03.2026

Więcej aktualności

© Politechnika Śląska

Polityka prywatności

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie