A A+ A++
photo
Autor: System Publikacja: 20.01.2021

Seminarium podsumowujące działania w ramach POB5

21 stycznia odbędzie się seminarium poświęcone podsumowaniu działań w ramach POB5: automatyzacja procesów i Przemysł 4.0 oraz planom na obecny rok. Spotkanie rozpocznie się o godz. 15.00.
 
Podczas seminarium prezentację wygłosi Jarosław Gracel, Dyrektor firmy ASTOR, członek Międzynarodowego Zespołu Doradczego POB5.
 
Ponadto zostaną przedstawione plany oraz cykle spotkań i kalendarium na I półrocze 2021 roku. Uczestnicy będą mogli wziąć udział także w panelu dyskusyjnym „Człowiek w procesie cyfryzacji”.
 
Spotkanie odbędzie się 21 stycznia za pośrednictwem platformy Zoom (Meeting ID: 968 7220 6495, Passcode: 995207) w godzinach od 15.00 do 17.00. 
 
Udostępnij:fbtwitter

Aktualności

Pokaż wszystkie
photo

Rozprawa doktorska dr inż. Anny Blachy nagrodzona w konkursie ORLEN!

Małgorzata Milewska
2026-06-19 12:21:00
2026-06-25 12:23:02
19.06.2026
photo

Z laboratorium do drogerii – II Ogólnopolska Konferencja Naukowa Kosmotrend

Małgorzata Milewska
2026-03-07 10:23:00
2026-05-12 10:24:46
07.03.2026
photo

Prof. Dawid Janas laureatem Nagrody Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego

Małgorzata Milewska
2026-03-06 08:49:00
2026-03-16 08:54:04
06.03.2026
photo

Grant NCN dla prof. Dawida Janasa

Małgorzata Milewska
2026-03-05 09:06:00
2026-03-31 08:43:44
05.03.2026

Więcej aktualności

© Politechnika Śląska

Polityka prywatności

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie