A A+ A++
photo
Autor: Jacek Kocurek Publikacja: 18.04.2023 Aktualizacja: 18.04.2023

Oferta pracy od firmy FLUOR

Korporacja Fluor – jesteśmy globalnym liderem, który projektuje, buduje, zarządza i utrzymuje największe inwestycje na całym świecie dla Klientów we wszystkich sektorach przemysłu. Aktualnie biuro w Gliwicach zwiększa swoje zaangażowanie w projekty branż farmaceutycznych, biotechnologicznych oraz nowych technologii wspierając ciągle rynek petrochemiczny, chemiczny oraz energetyczny.
Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.fluor.com bądź śledzenia naszej działalności na Facebook, Twitter, LinkedIn albo YouTube.
W związku z rozwijaniem struktur organizacyjnych poszukujemy specjalistów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Młodszy Projektant Orurowania
Miejsce pracy: Gliwice, Śląsk (biuro) + praca zdalna

Podstawowy zakres obowiązków:
• Praca w zespole projektowym pod kierunkiem inżyniera prowadzącego
• Wstępna analiza wymagań projektowych oraz koniecznych kroków do prawidłowego wykonania zakresu zadań
• Projektowanie instalacji w zakresie Urban Solutions (głównie Advanced Technologies & Life Sciences) oraz Energy Solutions (Production & Fuels oraz Chemicals)
• Przygotowywanie dokumentacji technicznej w tym m.in.: rysunków izometrycznychi planów orurowania, wykazów materiałowych, specyfikacji technicznych, obliczeń wytrzymałościowych
• Zamknięcie zakresu zadań na zakończenie projektu powiązane z podsumowaniem oraz analizą zdobytych doświadczeń
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Preferowane kierunki związane głównie z instalacjami z zakresu orurowania oraz pokrewnymi, ale też inżynierii materiałowej oraz obliczeń wytrzymałościowych powiązanych z tym zakresem
• Minimum dobra/komunikatywna znajomość języka angielskiego; preferowany poziom bardzo dobry
• Znajomość oprogramowania wspomagającego projektowanie typu CAD – głównie AutoCAD oraz Microstation
Mile widziane:
• Doświadczenie w projektowaniu przemysłowych instalacji orurowania
• Doświadczenie przy pracy z instalacjami orurowania bezposrednio na budowie czy w zakładach przymysłowych
• Znajomość programów do modelowania przestrzennego 3D takich jak: Smart3D, AutoCAD Plant 3D, Revit
• Rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz organizacyjne
• Dodatkowa znajomość języka niemieckiego
• Znajomość norm i standardów dotyczących projektowania systemów orurowania dla instalacji petrochemicznych, chemicznych oraz energetycznych ale też farmaceutycznych, biotechnologicznych i spożywczych
Oferujemy:
• Ciekawą pracę w dynamicznym środowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej i 75-letniej tradycji
• Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowych zespołach przy realizacji interesujacych projektów z takich obszarów jak farmaceutyka, biotechnologia czy nowe technologie.
• Wykorzystywanie w pracy nowoczesnych narzędzi projektowych
• Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kwalifikacji
• Wielowymiarowe wsparcie w pierwszym okresie współpracy, m.in. poprzez pomoc opiekuna, pakiet szkoleń on-line oraz dostęp do platform e-learningowych. Dodatkowo dalsze wsparcie w późniejszym czasie z możliwością ukierunkowania na rożne ścieżki rozwojowe (liderskie, związane ściśle z projektowaniem, obliczeniami wytrzymałościowymi czy inżynierią materiałową)
• Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych (m. in.: karta Multisport, prywatna opieka medyczna Medicover, dofinansowanie wypoczynku, Pracowniczy Program Emerytalny, liczne programy rozwojowe – językowe, techniczne, liderskie).
• Możliwość przeprowadzenia wszystkich etapów rekrutacji w formie zdalnej
Zainteresowanych kandydatów zachęcamy do przesyłania aplikacji poprzez uzupełnienie formularza online.
Przed złożeniem aplikacji, prosimy o zapoznanie się z poniższą klauzulą informacyjną. Wysłanie aplikacji jest równoznaczne z potwierdzeniem zapoznania się z treścią poniższej klauzuli informacyjnej

Pełna treść ogłoszenia wraz z klauzulą informacyjną do pobrania w formacie pdf.

Udostępnij:fbtwitter

Aktualności

Pokaż wszystkie
photo

XVII Szkoła Membranowa

Paweł Skóra
2024-09-20 11:50:53
2024-09-20 11:55:53
20.09.2024
photo

Oferta stypendialna w projekcie realizowanym przez Politechnike Śląską i Politechnikę Poznańska

Jacek Kocurek
2024-09-17 10:21:45
2024-09-17 10:26:03
17.09.2024
photo

Wydziałowa Inauguracja Roku Akademckiego 2024/25

2024-09-16 11:00:25
2024-09-16 12:28:35
16.09.2024
photo

Profesor Anna Chrobok Prorektorem ds. Studenckich i Kształcenia

2024-09-05 06:53:31
2024-09-05 06:55:12
05.09.2024

Więcej aktualności

Wydarzenia