Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 26.06.2023

Wykład prof. Carmelo D'Agostino

30 czerwca odbędzie się wykład prof. Carmelo D'Agostino zatytułowany "Virtual reality and simulation as a tool". Spotkanie zaplanowano w ramach POB4.  

Prof. Carmelo D’Agostino pracuje na Uniwersytecie w Lund w Szwecji, gdzie jest liderem grupy ds. bezpieczeństwa ruchu drogowego i zachowań komunikacyjnych na Wydziale Inżynierii. Jest inicjatorem i koordynatorem Centrum Wirtualnej Rzeczywistości Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego na Uniwersytecie w Lund. Jego głównym obszarem badawczym jest bezpieczeństwo ruchu drogowego i projektowanie geometryczne autostrad w oparciu o wydajność.

Spotkanie z profesorem odbędzie się w piątek, 30 czerwca 2023, o godzinie 14:00 w sali 174 (ul. Krasińskiego 8, Katowice). Więcej informacji na stronie: Wykład prof. Carmelo D'Agostino | Inteligentne miasta i mobilność przyszłości (polsl.pl).

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie