na zdjęciu kampus Politechniki Śląskiej z lotu ptaka
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 27.11.2023

Ogólnopolska Konferencja Akademickich Biur Karier

Perspektywa rozwoju Akademickich Biur Karier, współpraca z pracodawcami i sektorem prywatnym, wsparcie dla studentów i doktorantów – to tematy Ogólnopolskiej Konferencji Akademickich Biur Karier. Spotkanie odbędzie się w dniach od 7 od 8 grudnia 2023 roku na Politechnice Śląskiej.

Wydarzenie skierowane jest do pracowników uczelni, studentów, pracodawców oraz przedstawicieli instytucji otoczenia biznesu. Udział w konferencji wezmą władze Politechniki Śląskiej, przedstawiciele Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.  

W programie konferencji uwzględniono panele dyskusyjne, w trakcie których odbiorcy usług biur karier, będą mieli okazję do wypowiedzenia się na temat swoich potrzeb i oczekiwań oraz dyskutowania na temat możliwości ich spełnienia w ramach funkcjonowania na uczelni.

Więcej informacji na stronie https://www.polsl.pl/ro4-bks/ogolnopolska-konferencja-abk/.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie