O nauce po ludzku 2021
Autor: Aleksandra Wojaczek     Publikacja: 08.06.2021

„O nauce po ludzku” – konkurs dla społeczności akademickiej Politechniki Śląskiej

Popularyzacja nauki, a także wyjaśnienie w prosty sposób trudnych zagadnień naukowych to jedno z zadań, które podejmują uczestnicy konkursu „O nauce po ludzku”. Zgłoszenia do kolejnej jego edycji można przesyłać do 15 listopada 2021 roku.

Konkurs na artykuł popularnonaukowy „O nauce po ludzku” jest skierowany do społeczności akademickiej. Mogą wziąć w nim udział osoby związane z Uczelnią, w tym pracownicy, doktoranci, studenci studiów pierwszego i drugiego stopnia oraz studiów podyplomowych.

Prace należy przesyłać do 15 listopada 2021 roku. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w grudniu 2021 roku. Formularz rejestracyjny oraz regulamin są dostępne na stronie Centrum Popularyzacji Nauki.

Przedsięwzięcie jest organizowane przez Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej w porozumieniu z Biblioteką Główną Politechniki Śląskiej. Konkurs odbywa się pod honorowym patronatem Prorektora ds. Infrastruktury i Promocji dr. hab. inż. Tomasza Trawińskiego, prof. PŚ.