slider
Autor: Katarzyna Siwczyk     Publikacja: 15.02.2024
Share on facebook
Facebook
Share on linkedin
LinkedIn

Konkurs fizyczny „Młody Einstein” na Politechnice Śląskiej

Instytut Fizyki zaprasza do udziału w konkursie Młody Einstein. Konkurs jest skierowany do uczniów szkół ponadpodstawowych zainteresowanych fizyką w ujęciu praktycznym i eksperymentalnym.

- Jeśli chcecie wziąć udział w konkursie przygotujcie w domu lub w szkole pracę konkursową z zakresu fizyki lub z pogranicza fizyki i innych dziedzin – informują organizatorzy.

Praca konkursowa może być przygotowana w formie modelu, makiety, doświadczenia, pokazu, eksperymentu, urządzenia elektrycznego, urządzenia mechanicznego, projektu badawczego lub kombinacji tych elementów. Temat zależy wyłącznie od Was a jedynym ograniczeniem jest Wasza wyobraźnia!

Zgłoszenia trwają do 15 kwietnia. Finał konkursu odbędzie się 24 kwietnia w formule online. Na finalistów oraz laureatów czekają nagrody ufundowane przez naszych sponsorów.

Laureaci konkursu otrzymują również 30 pkt w procesie rekrutacji na kierunek Fizyka Techniczna na Politechnice Śląskiej.

Szczegóły i regulamin na stronie:
https://www.polsl.pl/rif/aktualnosci/63014/konkurs-fizyczny-mlody-einstein-dla-uczniow-szkol-ponadpodstawowych/

Wszelkie pytania kierujcie na adres: fizyka.techniczna@polsl.pl

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie