A A+ A++

VI konferencja tematyczna w ramach POB4

Zapraszamy do udziału w VI konferencji wewnętrznej związanej z Priorytetowym Obszarem Badawczym 4: Inteligentne miasta i mobilność przyszłości (POB4).

Tematyka VI konferencji to: ITS, publiczny transport zbiorowy, systemy współdzielone, elektromobilność, zmiana podziału modalnego ruchu, wsparcie władz lokalnych oraz przedsiębiorców w procesie naprawczym (problemy decyzyjne), integracja przepływu dóbr i osób oraz informacji na etapie pierwszej i ostatniej mili, wpływ środków transportu na środowisko, rozwój systemów profilowania zanieczyszczeń atmosfery i wykorzystanie Life Cycle Assessment jako narzędzia analizy wpływu inteligentnych rozwiązań miejskich na środowisko.

Konferencja odbędzie się w dniu 9.06.2021 z wykorzystaniem komunikatora Zoom.
Rozpoczęcie o godzinie 14:00.

Program konferencji dostępny jest w zakładce Materiały.

Celem konferencji wewnętrznych jest integracja środowiska akademickiego związanego z obszarem POB4. Jest to też wsparcie w budowie interdyscyplinarnych zespołów badawczych, tak istotnych w ramach np. Horyzontu Europa.

Zgłoszenie chęci udziału w konferencji wewnętrznej w celu uzyskania linku do platformy Zoom należy dokonać mailowo na adres grzegorz.sierpinski@polsl.pl najpóźniej do 8 czerwca 2021.

Planujemy realizację kolejnych konferencji w drugiej połowie roku 2021. Lista konferencji wewnętrznych wraz z podaniem ich tematyki dostępna tutaj. Tematyka kolejnych konferencji będzie dostępna wkrótce.

Zachęcamy wszystkich pracowników Politechniki Śląskiej do zgłaszania wystąpień na kolejne konferencje. Formularz zgłoszeń dostępny jest tutaj.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie