A A+ A++

"Transport elektryczny
- czy da się to okiełznać?"

Konferencja w ramach Transportowego
Obserwatorium Badawczego

18-19 maja 2022 r.

Link do strony wydarzenia

Spotkanie będzie okazją do dyskusji nad aktualnymi zagadnieniami dotyczącymi elektromobilności w kontekście wykorzystania funduszy UE w nowej perspektywie finansowej. Wezmą w niej udział wybitni naukowcy, środowisko beneficjentów funduszy UE, administracja rządowa i samorządowa, środowisko biznesowe. Celem jest pokazanie dotychczasowych osiągnięć naukowych w kontekście możliwości wykorzystana ich wyników w projektach transportowych projektowanych na nową perspektywę finansową.

Głównymi celami tej konferencji są prezentacja i wymiana doświadczeń w zakresie wpływu funduszy unijnych oraz badań naukowych na elektromobilność.

Transportowe Obserwatorium Badawcze (TOB) zostało powołane w 2017 r. przy Centrum Unijnych Projektów Transportowych. Celem jego działań jest m.in tworzenie standardów oceny działań inwestycyjnych finansowanych z funduszy UE. Zgodnie z założeniami, TOB umożliwia wymianę doświadczeń i dobrych praktyk pomiędzy wszystkimi partnerami społeczno-gospodarczymi na poziomie krajowym, jak i międzynarodowym. Szczegóły dotyczące prowadzonych dotychczas działań znajdują się na stronie.

 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie