A A+ A++

IV Konferencja tematyczna w ramach POB4

Zapraszamy do udziału w IV konferencji wewnętrznej związanej z Priorytetowym Obszarem Badawczym 4: Inteligentne miasta i mobilność przyszłości (POB4).

Tematyka IV konferencji to: Społeczne badania jakościowe i ilościowe do opisu zjawisk związanych z czynnikiem ludzkim w transporcie i logistyce miasta, strategie budowania/transformacji inteligentnych miast, kolekcjonowanie i przetwarzanie danych o parametrach ruchu miejskiego i stanie infrastruktury transportowej, a także środków transportu, wykorzystanie Internetu rzeczy, systemów nawigacji satelitarnej i wewnątrzbudynkowej, nowoczesnych rozwiązań sprzętowych i programowych oraz metod przetwarzania sygnałów. Ocena i projektowanie przestrzeni miejskiej i budynków pod kątem jakości życia, standardów i dostępności dla wszystkich grup społecznych.

Konferencja odbędzie się w dniu 07.04.2021 z wykorzystaniem komunikatora Zoom.
Rozpoczęcie o godzinie 14:00.

Program konferencji dostępny jest w zakładce Materiały.

Celem konferencji wewnętrznych jest integracja środowiska akademickiego związanego z obszarem POB4. Jest to też wsparcie w budowie interdyscyplinarnych zespołów badawczych, tak istotnych w ramach np. Horyzontu Europa.

Zgłoszenie chęci udziału w konferencji wewnętrznej w celu uzyskania linku do platformy Zoom należy dokonać mailowo na adres grzegorz.sierpinski@polsl.pl najpóźniej do 6 kwietnia 2021.

Planujemy realizację sześciu konferencji w pierwszej połowie roku 2021. Lista konferencji wewnętrznych wraz z podaniem ich tematyki dostępna tutaj.

Zachęcamy wszystkich pracowników Politechniki Śląskiej do zgłaszania wystąpień na kolejne konferencje. Formularz zgłoszeń dostępny jest tutaj.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie