A A+ A++

BIM CAMP Hackathon –  to intensywny, 40-godzinny maraton kreatywności,
który odbędzie się w dniach 14–16 maja 2025 roku na Wydziale Architektury Politechniki Śląskiej.

Tematyka Hackathonu to m.in.:
● Automatyzacja procesów budowlanych 
● Zarządzanie danymi na budowie
● Automatyzacja procesów pomiarowych
● Zrównoważone budownictwo
● Automatyzacja weryfikacji projektów
● Skanowanie 3D
● AI w budownictwie
BIM CAMP Hackathon to coś więcej niż tylko konkurs. To przede wszystkim szansa na rozwój, wymianę pomysłów i tworzenie innowacyjnych rozwiązań, które mogą zmienić świat budownictwa na lepsze.

Więcej szczegółów i możliwość rejestracji znajdą na stronie –  www.konferencjabim.pl 

 

Dlaczego Warto Wziąć Udział?

1. Innowacje w budownictwie: Studenci będą mieli realny wpływ na to, jak będzie wyglądać przyszłość branży budowlanej, wykorzystując swoją wiedzę i pomysły do tworzenia nowych technologii.
2. Praca z ekspertami: To niepowtarzalna okazja, żeby pracować u boku profesjonalistów i mentorów, którzy pomogą im udoskonalić swoje pomysły i wcielić je w życie.
3. Networking i rozwój kariery: Hackathon to świetne miejsce, żeby poznać ludzi z branży budowlanej i technologicznej, nawiązać cenne kontakty i zdobyć doświadczenie, które na pewno przyda się w przyszłej pracy.
4. Nagrody i uznanie: Dla najlepszych przewidzieliśmy atrakcyjne nagrody (pula to aż 24 000 zł!), a ich rozwiązania mogą zostać wdrożone w prawdziwych projektach budowlanych.
5. Moc inspiracji: Czeka na nich 40 godzin wypełnionych warsztatami, konsultacjami z mentorami i intensywną pracą w zespole.
6. Świetna atmosfera: Zapewniamy przestrzeń do wspólnego spędzania czasu, więc będzie nie tylko produktywnie, ale i fajnie!

BIM CAMP 1
BIM CAMP 2

© Politechnika Śląska

Polityka prywatności

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie