Autor: Jadwiga Witek     Publikacja: 18.10.2021
Giełda-pracy

Ruszyła Giełda Pracodawcy, Przedsiębiorczości i Technologii Politechniki Śląskiej

Biuro Karier Studenckich oraz Samorząd Studencki zapraszają na Giełdę Pracodawcy, Przedsiębiorczości i Technologii. Targi potrwają do 22 października.

Od 18 do 22 października Politechnika Śląska zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w 15. Edycji Giełdy Pracodawcy, Przedsiębiorczości i Technologii. Przedsięwzięcie jest skierowane m.in. do studentów i absolwentów różnych uczelni. Oferta jest dedykowana również uczniom, którzy są zainteresowani studiami oraz konsultacjami w zakresie wyboru ścieżki rozwoju zawodowego.

– Giełda to doskonała okazja do wielopłaszyznowych spotkań nauki, biznesu, przemysłu z potrzebami rynku pracy. Podczas tego wydarzenia Politechnika Śląska wspólnie z partnerami z otoczenia społeczno-gospodarczego prezentuje wachlarz możliwości współpracy w zakresie pozyskiwania najlepszych pracowników i pracodawców. Przede wszystkim jednak jest to wydarzenie adresowane do studentów, nie tylko naszej uczelni, będące okazją do znalezienia wymarzonej pracy i zbudowania najlepszej dla siebie ścieżki rozwoju kariery zawodowej. Do dyspozycji uczestników Giełdy są przedsiębiorcy poszukujący pracowników, instytucje, urzędy i biura pracy, biura karier, organizacje studenckie, koła naukowe. To także okazja do skorzystania z doradztwa zawodowego, omówienia dokumentów aplikacyjnych, czy przygotowania się do rozmowy w sprawie pracy – mówi prof. Tomasz Trawiński, prorektor ds. infrastruktury i promocji Politechniki Śląskiej.

Link do pliku audio z wypowiedzią prof. Trawińskiego

Giełda Pracodawcy, Przedsiębiorczości i Technologii odbywa się hybrydowo. Zdalnie od 18-22.10.2021 na stronie Giełda Pracodawcy, Przedsiębiorczości i Technologii (webexpo.pl).

W czwartek 21 października od 9.00 do 15.00 w Hali „Nowa” Ośrodka Sportu Politechniki Śląskiej (Gliwice, ul. Kaszubska 28) Giełda będzie odbywać się stacjonarnie. Na zainteresowanych czekać będą przedsiębiorcy, konsultanci doradztwa zawodowego, biura karier i inne podmioty rynku pracy.

Wejście na Giełdę online:

Organizatorem Giełdy jest Politechnika Śląska, a w jej ramach: Samorząd Studencki i Biuro Karier Studenckich we współpracy z Centrum Inkubacji i Transferu Technologii.