A A+ A++
do 16:00
Autor: Iwona Warecka Publikacja: 05.06.2021 Aktualizacja: 05.06.2021

Wystawa "Książka koreańska"

W zakamarkowej przestrzeni Biblioteki Politechniki Śląskiej przedstawiamy książkę koreańską. Wystawa powstała przy współpracy pani Eunhye KIM. Zachęcamy do przejrzenia a być może do poczytania literatury pięknej, poradników czy książek dla najmłodszych w godzinach otwarcia biblioteki – do 3 lipca.

Kuratorem wystawy jest Bogusława Lisiecka

30.06

Nowa edycja Journal Citation Reports

29.06

Co mogą więcej nam powiedzieć poszczególne cytowania?

31.05

Clarivate. Wykorzystaj InCites do wnikliwej analizy SWOT i innych analiz porównawczych

31.05

Clarivate. Jak efektywnie tworzyć przegląd literatury

23.05

Web of Science i InCites w praktyce. EndNote online II – wykorzystanie w pisaniu publikacji naukowych

20.05

Web of Science i InCites w praktyce. EndNote online I – tworzenie i zarządzanie biblioteką rekordów

06.05

Webinarium EBSCO na temat szkodliwych praktyk w wydawnictwach naukowych (przypadek czasopism drapieżnych)

28.04

Opracowanie analiz i raportu dla wydziału lub grupy autorów

27.04

Zalety wykorzystania danych Web of Science w zarządzaniu zbiorami bibliotecznym

26.04

Wykorzystaj rozwiązania Clarivate do opracowania strategii rankingowej

25.04

Web of Science – tworzenie raportów cytowań i indeks Hirscha

22.04

Podstawy i obliczenia wskaźników Journal Impact Factor i Journal Citation Indicator

07.04

Kwietniowe webinaria IEEE

05.04

Kwietniowe webinaria IEEE

30.03

Wskazówki i najlepsze praktyki dotyczące publikacji od redaktorów IEEE

03.03

Zapraszamy na webinarium IEEE Strategie wyszukiwania umożliwiające spersonalizowanie swoich doświadczeń badawczych

31.08

Bezpłatne szkolenie z zarządzania danymi badawczymi.

11.08

Webinarium Taylor&Francis dotyczące publikowania otwartego

25.05

Wystawa "Książka koreańska"