A A+ A++
do 15:00
Autor: Iwona Warecka Publikacja: 06.05.2021 Aktualizacja: 06.05.2021

Wystawa kaligrafii

Galeria Sztuki Zakamarek zaprasza na wystawę.

Tytuł wystawy: Wystawa kaligrafii

Autor: Eunhye KIM

Czas trwania wystawy: 26/04/2021 – 24/05/2021

Wystawa kaligrafii Eunhye KIM jest przedstawieniem alfabetu koreańskiego. Autorka jest Koreanką urodzoną w Seulu – Korea Południowa. Ukończyła studia socjologiczne w Korei Południowej na Uniwersytecie Yeongnam. Od roku 2003 mieszka z rodziną  w Polsce. Zajmuje się prowadzeniem i nauczaniem języka koreańskiego w Koryo Szkole Języka Koreańskiego na Śląsku. Jej pasją jest kaligrafia.

Wystawa działa w oparciu o obowiązujące w kraju wskazania dotyczące zasad bezpieczeństwa i ograniczeń w stanie epidemii COVID-19 oraz wewnętrzne zasady funkcjonowania uczelni (w zależności od obowiązującego poziomu zagrożenia COVID-19). Zapraszamy również do oglądania jej on-line.

30.06

Nowa edycja Journal Citation Reports

29.06

Co mogą więcej nam powiedzieć poszczególne cytowania?

31.05

Clarivate. Wykorzystaj InCites do wnikliwej analizy SWOT i innych analiz porównawczych

31.05

Clarivate. Jak efektywnie tworzyć przegląd literatury

23.05

Web of Science i InCites w praktyce. EndNote online II – wykorzystanie w pisaniu publikacji naukowych

20.05

Web of Science i InCites w praktyce. EndNote online I – tworzenie i zarządzanie biblioteką rekordów

06.05

Webinarium EBSCO na temat szkodliwych praktyk w wydawnictwach naukowych (przypadek czasopism drapieżnych)

28.04

Opracowanie analiz i raportu dla wydziału lub grupy autorów

27.04

Zalety wykorzystania danych Web of Science w zarządzaniu zbiorami bibliotecznym

26.04

Wykorzystaj rozwiązania Clarivate do opracowania strategii rankingowej

25.04

Web of Science – tworzenie raportów cytowań i indeks Hirscha

22.04

Podstawy i obliczenia wskaźników Journal Impact Factor i Journal Citation Indicator

07.04

Kwietniowe webinaria IEEE

05.04

Kwietniowe webinaria IEEE

30.03

Wskazówki i najlepsze praktyki dotyczące publikacji od redaktorów IEEE

03.03

Zapraszamy na webinarium IEEE Strategie wyszukiwania umożliwiające spersonalizowanie swoich doświadczeń badawczych

31.08

Bezpłatne szkolenie z zarządzania danymi badawczymi.

11.08

Webinarium Taylor&Francis dotyczące publikowania otwartego

25.05

Wystawa "Książka koreańska"