A A+ A++

Godziny otwarcia

Biblioteka w marcu 2024 r.

Biblioteka będzie czynna:

od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.00
w soboty (2, 9, 16, 23) w godz. 9.00 – 14.00

Wypożyczalnia (p. 318) i Ośrodek Informacji Patentowej i Normalizacyjnej (p. 301)
Czytelnie są nieczynne

Drodzy Czytelnicy

W związku z trwającym remontem Biblioteki Politechniki Śląskiej w Gliwicach informujemy, że Biblioteka znajduje się na III piętrze (wejście od strony Wydziału Matematyki Stosowanej lub od strony rzeki).

Ośrodek Informacji Patentowej i Normalizacyjnej znajduje się na III piętrze w pokoju 301 - korzystanie z zasobów jest możliwe po wcześniejszym umówieniu się telefonicznym lub mailowym (tel. 32 237 2895, mail: biblio.normy@polsl.pl lub patlib@polsl.pl ).

Wypożyczalnia  znajduje się na III piętrze w pokoju nr 318 (tel. 32 237 1670), gdzie realizowane są zwroty książek, wypożyczenia oraz rozliczenia kont czytelniczych.

Zalecamy zapisy online. Prosimy o mail do Wypożyczalni (biblio.wypozycz@polsl.pl) z prośbą o aktywację konta. Po otrzymaniu maila potwierdzającego aktywację można zamówić książki on-line przez Katalog INTEGRO, które będą do odebrania w pokoju 318 po 1 godzinie od zamówienia, ale nie później niż w ciągu 3 dni roboczych.

Karty obiegowe można rozliczać drogą mailową biblio.wypozycz@polsl.pl

Do zakończenia remontu nie będzie możliwości korzystania z Czytelni, ale można wysyłać maile z zapytaniami, mail: biblio.czyt@polsl.pl lub biblio.info@polsl.pl . Biblioteka realizuje usługi zdalne - skanowanie i przesyłanie drogą mailową niezbędnych materiałów (np. artykułów z czasopism, fragmentów książek). Zamówienia realizujemy w miarę możliwości w oparciu o zasoby własne oraz we współpracy z innymi bibliotekami - prosimy o cierpliwość. 

Rekomendujemy korzystanie ze zbiorów elektronicznych – pracownicy i studenci mają dostęp do baz, czasopism i książek z komputerów domowych poprzez system HAN Informacja o zdalnym dostępie

W razie wątpliwości prosimy o kontakt mailowy i telefoniczny - dane kontaktowe znajdują się na stronie WWW Biblioteki Politechniki Śląskiej.

 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie