A A+ A++

Godziny otwarcia

UWAGA!

Dnia 21.05.2022 r. (sobota) Biblioteka będzie nieczynna


Zmiana godzin otwarcia i funkcjonowania Biblioteki

Od 31.01.2022 r. do odwołania Biblioteka jest czynna:

od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.00
w soboty w godzinach 9.00 – 14.00

 

Z przykrością informujemy, że z powodu dalszych prac remontowych nie będzie możliwe zamawianie książek w Gliwicach. Możliwość wypożyczania zostanie zablokowana od dnia 23.04.2022 r. do odwołania. Nadal będzie działać Wypożyczalnia, gdzie można oddawać książki i rozliczać konta biblioteczne (wejście od strony Wydziału Matematyki Stosowanej, III piętro, pokój 312). Filia w Katowicach działa bez zmian. Inne agendy Biblioteki takie jak: Wypożyczalnia Międzybiblioteczna, Ośrodek Informacji Patentowej i Normalizacyjnej funkcjonują na dotychczasowych zasadach.

Karty obiegowe można rozliczać drogą mailową biblio.wypozycz@polsl.pl

Biblioteka realizuje nadal usługi zdalne - skanowanie i przesyłanie drogą mailową niezbędnych materiałów (np. artykułów z czasopism, fragmentów książek). Zamówienia będziemy realizować we współpracy z innymi bibliotekami - prosimy o cierpliwość. 

Rekomendujemy korzystanie ze zbiorów elektronicznych – pracownicy i studenci mają dostęp do baz, czasopism i książek z komputerów domowych poprzez system HAN - Informacja o zdalnym dostępie

Pozostajemy w kontakcie mailowym i telefonicznym - wszystkie dane kontaktowe znajdują się na stronie WWW Biblioteki Politechniki Śląskiej.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie