A A+ A++
photo
Autor: System Publikacja: 10.12.2020

Uwaga! Specjalna oferta dla kadry administracyjnej i kierowniczej w projekcie POWER P4S!

Są jeszcze wolne miejsca na darmowe szkolenie w zakresie wystąpień publicznych oraz medialnych. Przedsięwzięcie będzie zrealizowane w formie online 15 i 17 grudnia 2020 roku.

Żyjemy w czasach, w których autoprezentacja jest niezwykle ważnym czynnikiem pracy zawodowej i nierzadko kontaktów towarzyskich. „Jak Cię widzą, tak Cię piszą” – to powiedzenie bardzo aktualne w dzisiejszym świecie, tak więc warto zwrócić uwagę nie tylko na to, co i jak mówimy, ale również co przekazujemy drogą pozawerbalną.

Profesjonaliści różnych branż bardzo często występują w mediach. Niektórych to przeraża, inni czują się jak ryba w wodzie. Jednak w obu przypadkach właściwe przygotowanie jest konieczne. Proponujemy udział w szkoleniu, podczas którego zostaną przedstawione sposoby prezentowania się podczas wystąpień publicznych oraz medialnych, a także radzenia sobie z tremą.

Zakres szkolenia obejmuje tematy:
• Autoprezentacja i wystąpienia publiczne (4 godz.).
• Współpraca z mediami i wystąpienia medialne (2 godz.).

Forma szkolenia: online.
Czas trwania szkolenia: 6 godzin lekcyjnych.
Termin szkolenia: 15 i 17 grudnia w godzinach od 13.45 do 16.00.

Co należy zrobić, aby wziąć udział w szkoleniu?

  •  Wyślij maila z wiadomością o chęci udziału do 11 grudnia na adres Karolina.Kowalska@polsl.pl
  • Otrzymasz w odpowiedzi dokumenty rekrutacyjne, które należy wypełnić i przekazać zgodnie z instrukcją.

Liczba miejsc jest ograniczona!

Organizatorami spotkania są zespół projektu P4S i Centrum Popularyzacji Nauki Politechniki Śląskiej.

Zapraszamy!

Pierwsza publikacja: 7 grudnia 2020 12:15 autor: Aleksandra Weber
Udostępnij:fbtwitter

Aktualności

Pokaż wszystkie
photo

Nagroda INTARG 2026

Walter Mucha
2026-06-08 13:10:00
2026-06-08 13:16:50
08.06.2026
photo

Obrona rozprawy doktorskiej mgr Ruchi Manishkumar Upadhyay

Walter Mucha
2026-06-08 07:05:00
2026-06-08 07:13:00
08.06.2026
photo

MIKROPLASTIK W POWIETRZU, KTÓRYM ODDYCHAMY

Walter Mucha
2026-04-30 10:50:00
2026-05-04 11:01:58
30.04.2026
photo

Pomiary imisji Rybnik

W miesiącach luty i początek marca 2023 roku. Katedra Ochrony Powietrza wykonywała pomiary zanieczyszczeń powietrza za pomocą Ambulansu do pomiarów imisji.

Walter Mucha
2023-03-21 19:11:00
2023-03-21 19:27:14
21.03.2023

Więcej aktualności

© Politechnika Śląska

Polityka prywatności

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie