Start - Aktualnosci
Wyjazd studentów do Pracowni Digitalizacji w Zabrzu
Dnia 21.05.2025 studenci kierunku Geoinformatyka mieli okazję odwiedzić Pracownię Digitalizacji w Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. Celem wizyty było poznanie metod cyfrowego odwzorowania obiektów historycznych związanych z górnictwem.
Podczas wizyty studenci mogli nie tylko zapoznać się z nowoczesnym sprzętem do digitalizacji 2D i 3D, ale również samodzielnie obsługiwać urządzenia skanujące, co było na pewno cennym doświadczeniem niezbędnym dla ich przyszłej kariery.
Serdecznie dziękujemy wszystkim pracownikom Pracowni Digitalizacji za zaangażowanie i wysiłek w organizację tej wspaniałej wycieczki.
Aktualności
Pokaż wszystkie
Więcej aktualności Mniej aktualności
Wydarzenia
Pokaż wszystkieWspółpraca:
Santander Universidades to jeden z fundamentów społecznego zaangażowania Banku Zachodniego BZWBK oraz Grupy Santander.
Współpraca:
Santander Universidades to jeden z fundamentów społecznego zaangażowania Banku Zachodniego BZWBK oraz Grupy Santander.


