Wydarzenia
Pokaż wszystkieSukces naszych studentów
W dniu 23.05.24 dwóch studentów naszego wydziału Wiktor Korpak i Oskar Snarski z koła naukowego „Gwarek” brali udział w studenckiej konferencji naukowej „Potencjał innowacyjny w inżynierii materiałowej i zarządzaniu produkcją” na Politechnice Częstochowskiej. Praca pod tytułem „Zbiorniki do magazynowania wodoru i podziemne wielkoskalowe magazyny wodoru” napisana pod opieką mgr inż. Konrada Kołodzieja oraz ze wsparciem prof. dr hab. inż. Marcina Lutyńskiego zaprezentowana podczas sesji „Zrównoważony Rozwój” zajęła III miejsce w konkursie na najlepszą pracę. Warto nadmienić, iż studenci konkurowali w swojej sesji z doktorantami i studentami z całej Polski, a są dopiero na pierwszym roku studiów na kierunku GIES.
Wizyta gości z Leoben
W dniach 9-10.04 gościliśmy studentki i studentów studiów inżynierskich, magisterskich i doktoranckich oraz pracowników Uczelni w Leoben w Austrii. Wizyta obejmowała zwiedzenie i zapoznanie się z działalnością naszego Wydziału oraz zjazd na ścianę wydobywczą na poz. 950 KWK "Sośnica".
Delegacja Politechniki w Xavier University - Ateneo de Cagayan
Naukowcy Katedr: Geoinżynierii i Eksploatacji Surowców oraz Inżynierii Bezpieczeństwa, a także Kolegium Studiów prowadzili warsztaty i zajęcia na Xavier University na Filipinach.
1-sza Międzynarodowa Konferencja Studencka „Geomatyka w Ograniczaniu Skutków Katastrof Naturalnych. Wybrane zagadnienia. Kambodża – Malezja – Filipiny”, 13. lutego 2024, 9:00 CET
W ramach realizowanego przez Katedrę Projektu Erasmus+ „Geomatics for Disaster Risk Reduction” organizowana jest Konferencja Studencka „Geomatyka w Ograniczaniu Skutków Katastrof Naturalnych. Wybrane Zagadnienia. Kambodża – Malezja – Filipiny” (1st International Student Conference "Geomatics for Disaster Risk Reduction". Cambodia - Malaysia - Philippines. Selected problems. ISCGeoDRR, online).
Konferencja odbędzie się w trybie online na platformie zoom.us, 13. lutego 2024r. o godz. 9:00 CET. Konferencja studencka ma charakter otwarty i mogą w niej wziąć udział wszyscy zainteresowani Studenci, których Organizatorzy zapraszają do zgłoszenia / przysłania prezentacji.
Ze względu na szeroki wachlarz tematyki, przedmiotem prezentacji mogą być, np. zrealizowane przez Studentów prezentacje seminaryjne, projektowe, czy ćwiczeniowe.
Maksymalny czas prezentacji to 15 minut, zgłoszenia i prezentacje można przesłać zgodnie z wytycznymi i informacjami podanymi poniżej (w j. angielskim).
Więcej aktualności Mniej aktualności
Multimedia
Pokaż wszystkieWspółpraca:
Santander Universidades to jeden z fundamentów społecznego zaangażowania Banku Zachodniego BZWBK oraz Grupy Santander.
Współpraca:
Santander Universidades to jeden z fundamentów społecznego zaangażowania Banku Zachodniego BZWBK oraz Grupy Santander.