Komunikat ws. Domów Studenckich Politechniki Śląskiej

Dementujemy wszelkie nieprawdziwe informacje pojawiające się w Internecie, dotyczące zasad ubiegania się o miejsce w Domu Studenckim Politechniki Śląskiej w roku akademickim 2022/23. Informujemy, iż w uczelni zakwaterowania w domach studenckich odbywają się w trybie przepisów określonych w Zarządzeniu Rektora nr 199/2020. Wynika z nich m.in., że pierwszeństwo w przyznaniu miejsca w domu studenckim przysługuje studentom, którym codzienny dojazd na uczelnię uniemożliwia lub w znacznym stopniu utrudnia studiowanie oraz studentom znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.

Pełna treść komunikatu w aktualnościach Politechniki Śląskiej.

Eureca-PRO logo