Baner pokazuje logo Nocy Naukowców
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 01.07.2021

Zostań wolontariuszem Nocy Naukowców

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe biorąc udział w prestiżowej imprezie naukowej, a przy okazji zobaczyć niesamowite eksperymenty i pokazy? Zostań wolontariuszem 16. Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej.

Poszukujemy wolontariuszy, którzy będą  pomagać organizatorom tej imprezy na terenie kampusu Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Zabrzu i w Katowicach. Wolontariuszami mogą zostać osoby pełnoletnie, studenci i absolwenci Politechniki Śląskiej oraz innych uczelni, a także seniorzy. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej:  Noc Naukowców Politechniki Śląskiej 2021 / Wolontariat (nocnaukowcow.com.pl) w zakładce Wolontariusz /Regulamin Wolontariatu Nocy Naukowców/

16. edycja Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej odbędzie się 9 października 2021 roku od godziny 15.00. Na uczestników imprezy będą czekać niesamowite pokazy i eksperymenty, gry oraz konkursy dla młodszych i starszych. Będzie to też szansa by poznać tajniki pracy naukowców i zobaczyć, co kryje się w laboratoriach uczelni.