Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 01.07.2021

Zostań wolontariuszem Nocy Naukowców

Chcesz zdobyć doświadczenie zawodowe biorąc udział w prestiżowej imprezie naukowej, a przy okazji zobaczyć niesamowite eksperymenty i pokazy? Zostań wolontariuszem 16. Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej.

Poszukujemy wolontariuszy, którzy będą  pomagać organizatorom tej imprezy na terenie kampusu Politechniki Śląskiej w Gliwicach, Zabrzu i w Katowicach. Wolontariuszami mogą zostać osoby pełnoletnie, studenci i absolwenci Politechniki Śląskiej oraz innych uczelni, a także seniorzy. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej:  Noc Naukowców Politechniki Śląskiej 2021 / Wolontariat (nocnaukowcow.com.pl) w zakładce Wolontariusz /Regulamin Wolontariatu Nocy Naukowców/

16. edycja Nocy Naukowców Politechniki Śląskiej odbędzie się 9 października 2021 roku od godziny 15.00. Na uczestników imprezy będą czekać niesamowite pokazy i eksperymenty, gry oraz konkursy dla młodszych i starszych. Będzie to też szansa by poznać tajniki pracy naukowców i zobaczyć, co kryje się w laboratoriach uczelni.

 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie