Autor: Aleksandra Weber     Publikacja: 27.05.2021

Zasady funkcjonowania Uczelni od 31 maja 2021 r.

Na podstawie Zarządzenia nr 82/2021 Rektora Politechniki Śląskiej z dnia 25 maja 2021 r. nastąpiły zmiany w sprawie zasad funkcjonowania Uczelni.

Od 31 maja 2021 roku pracownicy, doktoranci oraz studenci za zgodą Rektora będą mogli odbywać zagraniczne wyjazdy służbowe. Niezaszczepionym osobom wyjeżdżającym zaleca się wykupienie ubezpieczenia w zakresie ochrony dotyczącej zdarzeń związanych z koronawirusem.

Ponadto zezwala się na organizację wydarzeń o charakterze otwartym w trybie kontaktowym, podczas których można udostępnić nie więcej niż 50% liczby miejsc uczestnikom, a także organizacje i uczestnictwo w spotkaniach oraz zebraniach służbowych na terenie Uczelni, których maksymalna liczba uczestników nie może być większa niż 50. Ograniczenie nie dotyczy organów Uczelni.

Zmiany nastąpiły również w zakresie świadczenia pracy – od 31 maja zostanie przywrócony obowiązek świadczenia pracy w formie stacjonarnej. W uzasadnionych przypadkach praca może być wykonywana w formie zdalnej.

Prosimy o zapoznanie się z pełną treścią Zarządzenia nr 82/2021 Rektora Politechniki Śląskiej z dnia 25 maja 2021 r. zmieniającego zarządzenie w sprawie zasad funkcjonowania Uczelnia od dnia 1 października 2020 roku.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie