Data scientists. Male programmer using laptop analyzing and developing in various information on futuristic virtual interface screen. Algorithm. marketing and deep learning of artificial intelligence
Autor: Martin Huć     Publikacja: 16.01.2024     Aktualizacja: 18.01.2024

Zaproszenie na Międzynarodowe Seminarium Online w ramach projektu DITE

24 stycznia o godzinie 18.00 odbędzie się Międzynarodowe Seminarium Online zorganizowane przez projekt DITE (Diverse Internationalisation of Teacher Society).

Seminarium ma na celu promowanie wymiany wiedzy i doświadczeń między nauczycielami i osobami zainteresowanymi umiędzynarodowieniem kształcenia nauczycieli, przyczyniając się do realizacji misji projektu, jaką jest przekształcenie przyszłych nauczycieli w globalnie myślących edukatorów.

Jest to zatem wyjątkowa okazja do zapoznania się ze wszystkimi aktualizacjami dotyczącymi projektu DITE.

Podczas seminarium omówione zostaną następujące punkty:
- przegląd celów szkoleniowych i internacjonalizacji w kształceniu nauczycieli,
- podręcznik DITE i materiały szkoleniowe,
- ocena wpływu i pomiary wyników szkolenia,
- doświadczenie trenerów DITE i dobre praktyki.

Wydarzenie online odbędzie się w całości w języku angielskim i nie będzie nagrywane.

Rejestracji jest bezpłatna. Dokonać jej można pod adresem: link