Autor: Aleksandra Wojaczek     Publikacja: 20.04.2021     Aktualizacja: 26.04.2021

Zaproszenie na konferencję „Ochrona innowacji w przedsiębiorstwie – komercjalizacja w czasach pandemii"

Innowacje jako narzędzie wyjścia z kryzysu, własność intelektualna w przedsiębiorstwach w czasie pandemii oraz finansowanie innowacji – to główne zagadnienia konferencji „Ochrona innowacji w przedsiębiorstwie – komercjalizacja w czasach pandemii", która odbędzie się 26 kwietnia, czyli w Światowy Dzień Własności Intelektualnej.

Podczas wydarzenia, objętego Honorowym Patronatem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy, głos zabiorą wybitni specjaliści i praktycy z zakresu komercjalizacji innowacji. Nie zabraknie także przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju, Pracy i Technologii oraz instytucji zajmujących się finansowaniem badań i innowacyjnych rozwiązań.

Ze względu na trwającą pandemię tegoroczna edycja konferencji odbędzie się w formie online. Transmisja na żywo z siedziby Giełdy Papierów Wartościowych rozpocznie się o godzinie 9:00 na stronie Urzędu Patentowego RP. Dostęp do niej będzie możliwy w dniu wydarzenia pod wskazanym linkiem: https://uprp.gov.pl/pl/aktualnosci/wydarzenia/konferencja-ochrona-innowacji-w-przedsiebiorstwie-komercjalizacja-w-czasach-pandemii-26-kwietnia-2021-r.

Konferencja jest organizowana przez Urząd Patentowy RP we współpracy z Giełdą Papierów Wartościowych oraz Siecią Badawczą Łukasiewicz.

Szczegółowy program  jest dostępny na stronie internetowej wydarzenia

Co istotne, również Politechnika Śląska działa w oparciu o „Regulamin zarządzania własnością intelektualną”, z którym można zapoznać się na stronach: Centrum Inkubacji i Transferu Technologii Politechniki Śląskiej oraz Biura Rzecznika Patentowego.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie