Autor: Aleksandra Wojaczek     Publikacja: 23.04.2021

Zaproszenie do udziału w anonimowej ankiecie dotyczącej systemu eCZP

Centrum Zarządzania Projektami zaprasza pracowników, doktorantów i studentów Politechniki Śląskiej, korzystających z systemu eCZP do udziału w anonimowej ankiecie. Badanie prowadzone jest w ramach realizacji projektu POWER, pt.: „Politechnika Śląska nowoczesnym europejskim uniwersytetem technicznym”.

Ankieta jest anonimowa, a uzyskane w niej odpowiedzi zostaną przeanalizowane w zestawieniach statystycznych i wykorzystane wyłącznie w celu podniesienia jakości obsługi projektów w Politechnice Śląskiej.

Do wypełnienia ankiety jest konieczne zalogowanie się do konta w domenie Politechniki Śląskiej. Dane użyte do logowania nie będą nigdzie przechowywane, ani nie zostaną udostępnione.

W wypełnieniu pytań pomoże Państwu instrukcja, znajdująca się przy każdym z nich.

Aby wziąć udział w ankiecie należy wejść w poniższy link: https://forms.office.com/r/7VHK1sW100.

W imieniu zespołu CZP oraz projektu P4S z góry dziękujemy za Państwa czas poświęcony na jej wypełnienie.