Autor: Aleksandra Weber     Publikacja: 26.04.2021

Rusza nowy kierunek studiów na Politechnice Śląskiej – Zapraszamy na Dzień Otwarty Geoinformatyki i Geologii Środowiska

Pasjonuje Cię informatyka, geografia, geologia lub ochrona środowiska? A może chciałbyś się dowiedzieć, jaką rolę odgrywają bezzałogowe statki powietrzne w badaniach Ziemi? Weź udział w Dniu Otwartym nowego kierunku studiów na Politechnice Śląskiej i zacznij studiować Geoinformatykę i Geologię Środowiska!

Wydarzenie online odbędzie się w czwartek, 29 kwietnia o godz. 13:00 na platformie Zoom. Poza zapoznaniem się z ofertą kształcenia, w jego trakcie dowiesz się także jak wyglądają laboratoria i co się w nich bada, na czym polegają praktyki zawodowe oraz czym zajmują się konkretne studenckie koła naukowe.

Spotkanie jest skierowane do wszystkich uczniów i studentów zainteresowanych studiowaniem na nowym kierunku Geoinformatyka i Geologia Środowiska na Politechnice Śląskiej. 

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia i sposobu logowania dostępne są na stronie internetowej Instytut Fizyki. 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie