Plakat GiGS
Autor: Aleksandra Wojaczek     Publikacja: 26.04.2021

Rusza nowy kierunek studiów na Politechnice Śląskiej – Zapraszamy na Dzień Otwarty Geoinformatyki i Geologii Środowiska

Pasjonuje Cię informatyka, geografia, geologia lub ochrona środowiska? A może chciałbyś się dowiedzieć, jaką rolę odgrywają bezzałogowe statki powietrzne w badaniach Ziemi? Weź udział w Dniu Otwartym nowego kierunku studiów na Politechnice Śląskiej i zacznij studiować Geoinformatykę i Geologię Środowiska!

Wydarzenie online odbędzie się w czwartek, 29 kwietnia o godz. 13:00 na platformie Zoom. Poza zapoznaniem się z ofertą kształcenia, w jego trakcie dowiesz się także jak wyglądają laboratoria i co się w nich bada, na czym polegają praktyki zawodowe oraz czym zajmują się konkretne studenckie koła naukowe.

Spotkanie jest skierowane do wszystkich uczniów i studentów zainteresowanych studiowaniem na nowym kierunku Geoinformatyka i Geologia Środowiska na Politechnice Śląskiej.

Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia i sposobu logowania dostępne są na stronie internetowej Instytut Fizyki.