Międzynarodowa Olimpiada Programistyczna KPI-OPEN 770x
Autor: Aleksandra Wojaczek     Publikacja: 25.05.2021

XV Międzynarodowa Olimpiada Programistyczna "KPI-OPEN”

W imieniu Prorektora ds. Nauki i Rozwoju zapraszamy Studentów Politechniki Śląskiej do udziału w XV Międzynarodowej Olimpiadzie Studenckiej dotyczącej programowania. Wydarzenie odbędzie się w formie online i potrwa od 5 do 8 lipca 2021 roku.

Aby wziąć udział w olimpiadzie, należy zarejestrować się na stronie https://open.kpi.ua/ua/. Zapisy będą otwarte od 15 maja do 25 czerwca 2021 roku.

Warunkiem wzięcia udziału w wydarzeniu jest przeczytanie i zaakceptowanie postanowień jego regulaminu.

Szczegółowe informacje dotyczące olimpiady dostępne są na stronie Wydziału Elektrycznego Politechniki Śląskiej.