napisy na białym tle ealthTech Innovation Conference”
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 18.09.2023

XII Międzynarodowa Konferencja Naukowa „HealthTech Innovation Conference”

W dniach do 9 do 10 października 2023 roku, w Europejskim Centrum Innowacyjnych Technologii dla Zdrowia, odbędzie się XII Międzynarodowa Konferencja Naukowa „HealthTech Innovation Conference”. Wydarzenie stanowi kontynuację organizowanej od 2016 r. konferencji „Innovations in Biomedical Engineering”.

Konferencja „HealthTech Innovation Conference” jest wydarzeniem, które każdego roku gromadzi ponad dwustu uczestników i jest miejscem integracji, a także zacieśniania współpracy inżynierów biomedycznych i przedstawicieli ośrodków medycznych w zakresie innowacyjnych technologii mających zastosowanie w medycynie i sporcie. Tematyka konferencji obejmuje obszary związane inżynierią biomedyczną, bioinformatyką, biomechatroniką, bioelektroniką, biomateriałami, robotami medycznymi, technologiami wojskowymi, inżynieryjnym wsparciem procedur medycznych, planowaniem treningów sportowych oraz rehabilitacji.

W ramach wydarzenia planowane są m.in. referaty zamawiane, przedstawiane przez prelegentów o wysokim autorytecie międzynarodowym.

Organizatorem Konferencji jest Europejskie Centrum Innowacyjnych Technologii dla Zdrowia. Partnerem Wydarzenia jest Województwo Śląskie.

Więcej informacji na stronie: https://www.polsl.pl/rib/htic-23/.

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie