Zdjęcie loga Biura ds. Osób Niepełnospranych Politechniki Śląskiej
Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 17.09.2021

Wsparcie dla studentów z niepełnosprawnością na pierwszym roku

Niepełnosprawni studenci rozpoczynający swoją edukację na Politechnice Śląskiej mogą liczyć na wsparcie. Udzieli je Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami.

Wsparcie jest szczególnie potrzebne nowym żakom, którzy nie znają jeszcze dobrze Uczelni. Dlatego jeżeli potrzebują pomocy w załatwianiu formalności czy w poznaniu swojego Wydziału, mogą kontaktować się mailowo z Biurem ds. Osób z Niepełnosprawnościami pod adresem bon@polsl.pl

Biuro pomaga także w dostosowaniu zajęć do potrzeb związanych z niepełnosprawnością a także oferuje szkolenia podnoszące kompetencje edukacyjne.