Autor: Jolanta Skwaradowska     Publikacja: 14.07.2021

Wsparcie dla kandydatów z niepełnosprawnością podczas rekrutacji na Politechnikę Śląską

Jesteś osobą niepełnosprawną, chcesz studiować na Politechnice Śląskiej i nie wiesz od czego zacząć? Zgłoś się do Biura ds. Osób z Niepełnosprawnością.

Kandydaci z niepełnosprawnościami mogą liczyć na wsparcie podczas rekrutacji na Politechnikę Śląską. Będą one miały przydzielonego asystenta, który przeprowadzi je przez cały proces rekrutacji.

Asystent pomoże zapoznać się z ofertą edukacyjną, zasadami i terminami rekrutacji, w kontakcie z Biurem Obsługi Studenta, w wypełnieniu dokumentów w systemie rekrutacyjnym IRK oraz w złożeniu dokumentów w Centralnej Komisji Rekrutacyjnej.

Aby otrzymać taką pomoc wystarczy zgłosić się do Biura ds. Osób z Niepełnosprawnością – tel. 32 237 23 50, e-mail: bon@polsl.pl

 

© Politechnika Śląska

Ogólna klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych przez Politechnikę Śląską

Całkowitą odpowiedzialność za poprawność, aktualność i zgodność z przepisami prawa materiałów publikowanych za pośrednictwem serwisu internetowego Politechniki Śląskiej ponoszą ich autorzy - jednostki organizacyjne, w których materiały informacyjne wytworzono. Prowadzenie: Centrum Informatyczne Politechniki Śląskiej (www@polsl.pl)

Zasady wykorzystywania „ciasteczek” (ang. cookies) w serwisach internetowych Politechniki Śląskiej

Deklaracja dostępności

„E-Politechnika Śląska - utworzenie platformy elektronicznych usług publicznych Politechniki Śląskiej”

Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie
Fundusze Europejskie